Skocz do zawartości

Owady: Żuczek mruczek


anmaje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Mam nadzieje ze jeszcze nie jest za pozno by wziac udzial w bitwie? Zuczek ktorego postaram sie wymodelowac (jak sil starczy) jest kompilacja kilku owadow.

Naogladalam sie roznych takich referencyjnych i narysowalam cos wlasnego, skan ponizej.

To bedzie moj pierwszy model organiczny, ogolnie dopiero zaczynam, kiedys trzeba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zamieszczam kolejny render.

Moze model powinien byc bardziej \"miekki\"? Licze na to ze tekstury go podrasuja , czuje ze bede miala problemy z nogami ale do kazdej czesci pancerza i tak podchodze kilka razy wiec i nogi w koncu wymodeluje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojawily sie pierwsze problemy, bateryjki w myszce wysiadly, ehh :o a juz

chcialam za glowe sie brac, glowe zuczka oczywiscie. Nic to poczekam do rana :-) moze pare uwag, podpowiedzi na temat tego co juz jest, wiem ze nie wiele ale staram sie. Bede wdzieczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nowa uzytkowniczke (?!) :)

Jesli chodzi o prace...jak na dziewczyne dobrez to wygllada...tylko radzilbym Ci bardziej urozmaicic tego stworka.,..wiesz moze gdzies dodatkowe odnoza...lub otowr gebowy..nie wiem...po prtostu ma tak by aby na czyms zawiesic oko :)...i troche bym go wydluzul...ale to tylko moje skromne zdanie...

 

3maj sie i zycze powodzenia

 

pzodr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sugestie, model poprawilam to znaczy wydluzylam troche, zmienilam tez proporcje. Faktycznie teraz wyglada lepiej:) Prace nad glowa ruszyly do przodu, efekt widac ponizej, brakuje tylko dolnej szczeki nad ktora wlasnie pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze teraz jest lepiej? Wymodelowalam wszystko praktycznie od nowa, wyglada podobnie ale to juz nie ten sam zuczek[mruga] Najwiekszy problem mam z pyszczkiem, nie wiem jak wyglada od przodu, na rysrefach ktore posiadam zuczki sa od gory przedstawiane, moze ktos z was ma jakiegos zuczka z mila mordka w widoku od przodu? Za pomoc bede wdzieczna!

Troche sztywniak z niego, zbyt symetryczny, ale to nic jak uporam sie z mordka to zrobie calosciowe poprawki.

Render ponizej, oczywiscie uwagi mile widziane sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skrzydlami to tylko takie wrazenie, dla tego ze sa zbyt mocno przezroczyste, da sie to poprawic, zapewniam ze sa tam gdzie trzeba, czyli nad[yes] Ze rozklada pancerz to i ja wiem:) ale w takiej pozycji wygodniej sie modeluje, jak dotrwam do sceny finalnej (eh teksturowanie jeszcze) to pobawie sie w bardziej realistyczny ustawienie mojego mruczka. Dodam ze na rysrefie na ktorym sie wzoruje zuczek jest pokazany wlasnie tak jak go modeluje. Dzieki za komentarz, ciesze sie ze nie jest zle, biore sie do pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysref z ktorego po czesci korzystam, nie mam lepszego, nadal szukam zuczka od przodu z ladnym pyszczkiem. Jeszcze troche i chyba sobie jakiegos upoluje[killer] a do lasu mam niedaleko, zartowalam oczywiscie[lol] jeszcze troche pogoogluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żę prace wrze, model wygląda naprawdę dobrze.:)

 

Czytając post Pablo gdzie mówił, że żuczek jest trochę za szeroki oraz odnosząc sie do ostatniego referentu pozwolę sobie zuważyć że jest on tam trochę bardziej kanciaty i troszkę szerszy.

Chociaż jeżeli chodzi o szkic to chyba jest ok.

Czekam na nałożone materiały:)

Pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za slowa uznania, wiem jednak ze dobry model to nie wszystko. Wlasnie ucze sie teksturowania i przyznaje ze wole modelowac. Teraz walcze z UVW a raczej probuje zalapac na czym to polega.

Pierwsze efekty zmagan mam nadzieje juz niebawem. Chyba pora polubic fotoszopa [mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj boli boli, pierwsze przymiarki do finalnej sceny ponizej, prosze sie glosno nie smiac, to naprawde moj pierwszy model i tekstury tez [uczeń] Wiem ze nie sa idelane, ale mam nadzieje ze kiedys beda[yes] Dobre tutorki o teksturowaniu i wszelkie podpowiedzi mile widziane.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności