Zobacz pełną wersję : Pracownia Architektoniczna poszukuje osoby do wizualizacji i animacji stoisk targowych.

Valoos
23-07-03, 09:34
Dla osób mieszkajacych w poznaniu i okolicach jest praca przy wizualizacji stoisk targowych. O bardzo dobrej znajomości 3D max\'a i Photoshop\'a chyba nie musze wspominać. Praca na miejscu w pracowni.

Propozycje prosze wysyłać na: [email protected]
(nie wysyłajcie całego portfolio - max. 500Kb)

Robercik
26-07-03, 17:05
Dlaczego nie można współpracować przez internet? Będzie taniej i mniej stresowo...
A jakie byłyby zarobki? Od wizualizacji czy miesięczne?

Valoos
27-07-03, 11:58
Niestety wymagana jest pełna interakcja z projektującym.
Bardziej jako zlecenie (do ustalenia z szefową). Adres mailowy do korespondencji już podałem.

PS. Ja tylko wizualizuję, a pracy jest ogrom.

[Post został wyedytowany: 27-7-2003 by Valoos]

Tomasz Kucharz
24-09-03, 08:31
heh - robiłem coś takiego kiedyś dla waszej konkurencji Extend Vision w formie animacji - niestety - albo przez interek albo odpadam

PS: nie wiem czy aż tak konieczna jest stała obecność projektanta przy realizacji
rozumiem że dostaje konkretny projekt i tak wykonuje swoją robote

POZDROWIONKA

KaeMS
29-09-03, 21:21
Ja bardzo hetnie bym sie tego podjal , nawet jesli wymagaloby to wyjazdu na jakis czas do Poznania ... mam nadzieje , ze moje grafiki sie spodobaja .

KaeMS
30-09-03, 08:31
No tak , podjalbym sie ... ale juz cztery maile do mnie wrocily z dopiskiem ze nie doszly do adresata : [email protected] co tu nie gra ?

Anonymous
01-10-03, 11:33
Przepraszam wszystkich ale sprawa już nie aktualna.

KaeMS
05-11-03, 16:17
Adek , zamknij temat ... pracuje juz od miesiaca ,wiec sprawa juz nieaktualna . Powinien to w zasadzie Valoos napisac , ale go wcielo .