Skocz do zawartości

BOXX


boowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

może się i nie znam ale to troche dziwne że w ofercie boxx\'a za sprzęt trzeba zapłacić 3000$ a nie dają nawet do tego pożądnej karty graficznej...bo chyba nie sam procek decyduje o szybkości renderingu...popaczmy chociash na render stacje...grafika : 4MB ATIŽ RAGE™ XL Graphics Adapter (PCI) GEZZ...jeszcze na PCI !!...coś chyba nie tak jest...popraw moje myślenie boowa jak nie mam racji...[urwanie glowy][hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacja render to takie urządzenie do pracy w sieci... ono nawet zazwyczaj nie ma monitora i pracuje jako render serwer.... odpalasz tam bacburnera2 i cacy....

 

karta grafiki niewiele decyduje o renderowaniu jesli zapisujesz dane na dysk...

 

ale popatrz na stacje graficzne - w zestawie za 3000$ masz Quadre 380 XGL..... to chyba do modelowania styka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samam mam render server hmm leci bez monitora i calesj reszty / tastatura mysz itp/ jakby co vnc viewer sie zalaczy i moge go konfigurowac na odleglosc

co do hardware to mam 4 gig scsi stary moj /kochany/ mainboard msi na nim athlon xp 1800+ i graka to jakis staroc matroxa z 4 mb jak nie gorzej

leci backburner i muster / do softimage i maya/ w sumie uzywam tylko maxa ostatnio

a co do boxx a to marzenie slodkie jak miod :cool: poki co przymierzam sie do kupna tabletu a4 albo a3 / chyba za wielki/

bla bla za duzo gadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności