Skocz do zawartości

Wasze spowiedniczki


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

ozesz, tu znowu jakie konflikty i niedomowienia. To zaczyna nudne troche byc, chopcy, od razu widac ze kobit brakuje, no wiec jako ze tu debet fizycznych to wam narysowalem jedna, mozecie sie jej zalic i spowiadac, i cieszyc sie ze jako obrazek niema jak was do piersi przytulic i pocieszyc:) A powaznie to obrazek srednio mi sie widzi, ale zrobilem i jest nie wiec ujrzy swiatlo dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wysmienity pokaz warsztatu :) Prosze, prosze ! BigLebowsky znow zrobil maly \"skok w bok\" w strone fotorealu hehe Raczka slicznie namalowana; POPartowe groszki ewidentnie dodaja tej blacklady uroku :) Ok! Znow pokazales co potrafisz, a teraz wracaj do kwachow !!! Szybciutko :)

 

pzdr

szymo n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, kwasic nie przestane, bez obaw, to tylko cwiczonko takie. Tablet oczywiscie jest przedemna, zdezelowany penpartner A4, pracka mi sie nie podoba, bo jest przemeczona ( 2,5h:) ), a twarz, w szczegolnosci prawy policzek i oczy sa nieudolne poprostu, ale ja nie o tym, ta pani nie zawisla tu bez powodu, to jest tutejsz ksiega skarg i zazalen, tu prosze psioczyc na system polityczny, ze zona nie kocha, dzieci nie szanuja, scatmax techno nie lubi i ze nie podobaja sie prace Radixa, tu wolno nawet przeklinac jak kto chce, i klucic sie do upadlego, ale tutaj i tylko tutaj mozna sie wyzywac ok? Tak ja bym to przynajmniej widzial, jako ring do rozladowywania napiecia, nie wiem jeszcze co na to Gotham i Kaszub:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zarzutu... rewelaja :)

Szczególnie podobają mi się miejsca, gdzie pozwoliłes sobie na

więcej swobody...kwiat, kokarda, koszula... istne cudo! :D

Sympatyczna babka swoją drogą, choć gustuję w troszkę innych! :)

 

pozdro

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara włoszka...hmm..fajna ale raczej jako skończona pracka to pomyłka w Twoim repertuarze...

 

hociaż ..poczekaj.przyjżałem się jeszcze...no i jeśli wrzucić ją do katalogu razem z \"kubanką\" to może \"włoszka\" zajmie \'second place\'...

dobrze ze nie mieszasz tych \'realistycznych\' prac z Kwachami...bo deformacja proporcji i swobodna plama...po prostu miażdży te pierwsze.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności