Skocz do zawartości

Reklamy na forum rzecz straszna|!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

z drugiej strony patrzac wiadomo ze ktos sie tym forum interesuje, inwestorzy sa :) nie wiem ale chyba nagrody tez sa sponsorowane z tych bannerow, tzn od ludzi ktorzy te bannery wstawiaja

 

Proponuję więc zrzutkę comiesięczną dla Adka na utrzymanie serwera i inne koszty związane z prowadzeinem strony, co Ty na to ? ;)

 

jestem za :) wtedy ludzie beda bardziej dbac o forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony patrzac wiadomo ze ktos sie tym forum interesuje, inwestorzy sa :) nie wiem ale chyba nagrody tez sa sponsorowane z tych bannerow, tzn od ludzi ktorzy te bannery wstawiaja

 

Proponuję więc zrzutkę comiesięczną dla Adka na utrzymanie serwera i inne koszty związane z prowadzeinem strony, co Ty na to ? ;)

 

jestem za :) wtedy ludzie beda bardziej dbac o forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.Pisalem juz o tym wielokrotnie. Reklamy fundowane przez Gry-Online.pl (sponsora) sa faktycznie straszne czasami. Nie mam na to wplywu. Jest miejsce na serwis (dosc duzo!!!) Samo forum to 800mb w tej chwili.

 

Teoretycznie powinny wyswietlac sie raz - jesli macie cookie wlaczone. Jak wchodzi sie pierwszy raz zazwyczaj. Nie powinno ich byc duzo. Ale chyba agencja wspolpracuja z GOL nie do konca ma poprawne te skrypty. Pod IE faktycznie wyswietlaja sie czesto. Pod firefoxem praktycznie ich nie widze. Jedynie reklamy googl'e ale te sa w porzadku bo sa tekstowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THE MANYSH TRAFO -> bez obrazy ale polceam przestać używać IE, dla własnego spokoju i bezpieczeństwa i zaoszczędź pracy webdesignerom, żeby mogli poświęcić czas na robieniu stron, a nie na poprawianiu zgodności działania i pod IE i pod innymi przeglądarkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi LERU własciwe to uzywam Awant Browser bo lubie i nie chce zmieniac na nic innego. problem jest taki, ze wkoncu i przyjdzie czas na Opere i FireFox'a i wtedy wy zaczniecie miec problemy. Ja tylko zgłaszam ze jest to obrzydliwe i bardzo niestosowne robic na złośc uzytkownikom IE ,pewnie nie tylko, umieszczając w ten sposób reklamy, które nie tylko irytują ale tez utrudniaja przeglądanie forum dla posiadaczy modemów prawdopodobnie jest to koszmar który ich słono kosztuje i zniecheca do forum. Z danych statystycznych wynika ze wieksza czesc swiata nadal uzywa IE wiec jest to poprostu nie wporządku .............z drugiej strony dokonale wiem ze jest to tak, jakby prosic Polsat o przestanie nadawania Reklam. Apeluje tylko o minimalne ograniczenie tego procederu.....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle czytając wasze wypowiedzi że to kolejna dyskusja zmierzająca do nikąd - co z tego że napiszecie i wrzucicie swoje 3grosze ? na 100% jestem pewien że Adek teżby wolał żeby na jego stronce nie było ani reklam/banerów etc co by napewno wpłynęło w jakimś stopniu na estetyke i postrzebanie (co niektórych) tego serwisu - problem polega na tym że w dzisiejszych czasach to naprawde gruba kasa i jeśli o funkcjonowanie serwisu to raczej nie możliwe aby obeszło się bez tytułowych reklam - rynek rządzi sie swoimi prawami i zasadami i chocbys bardzo tego chciał to i tak tym wątkiem tego nie zmienisz - u napewno nie chodzi o kwestie 50zł za wrzucenie banera.

 

Jesli idzie o przeglądarki to też nie jest takałatwa sprawa i napewno tak jak przy vrayu i maxwellu znajdą sie sceptycy którzy będą nastawieni (wiadomo jak) także rozmowa jak wspomniałem mija sie z celem.

 

Opera blokuje popupy ale za to wolniej chodzi i czasami wiesza sie jesli idzie o wyswietlanie np bardzo duzej ilosci grafiki - zreszta nie wszystkie serwisy/stronki pisane pod operke.

 

IE z koleji szybsze ale co z tego jesli masa reklam zasmieca połowe monitora i tez ma skłonnosci do łapania wszelkiego syfu etc.

 

Jak jest z FF tego nei wiem ale nie wnikam w to. Ot moje 3grosze do tego moim zdaniem bezcelowego wątku - bo jaki jest cel autora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście dziwią ludzie, którym to przeszkadza i którzy nie rozumieją, że bez reklam nie istniało by absolutnie nic. Wyobraźcie sobie jakąkolwiek dyscyplinę sportu bez reklam (przykład: wspaniały tor F1 - SPA był wykasowany z harmonogramu na 2 bodaj sezony bo w Belgii zakazano reklam papierosów, które są na większości bolidów; na szczęście się dogadali). Trzeba się z tym pogodzić. Ja tam wole porządnie zrobione forum z reklamami niż kiepskie bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THE MANYSH TRAFO -> nie no mówię poważnie, polecam zmianę przeglądarki, ja FireFoxa używam, nie mam popupów w formie okienek (co prawda wyświetla mi się ten flash z domkiem, ale używam plugina adblock i jest ok), Marcin pisze, że ma Operkę i jest wszystko ok. Na prawdę odstąpienie od IE jest dobrym wyjściem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głową muru nie przebijesz - reklamy są ogólnie coraz bardziej wkurzające :/

 

Ostatnio pierwszy raz zdarzyło mi się dostać reklamę "co myślicie o naszej stronie" i adres na pocztę. Odpisałem że nie podoba mi się, bo jej webmasterzy używają spamu do reklamy - i że na pewno nie będę korzystał ;)

 

efekt tego taki że zostałem zasypany spamem - trzeba było nie odpowiadać na ten mail, zachowałem się jak gówniarz :D

 

tu miała być płenta, ale i tak wiadomo że chciałem sobie podbić postcount ;)

pozdro i nie łamać się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze dyskusja zabrnela w zupelnie innym kierunku. Nie ma co sie spierac.

 

Mysle, ze poszlo o baner portalusukcesu ktory faktycznie mnie rowniez irytuje. Ale nie mam na to wplywu. Miejmy nadzieje, ze wkrotce zniknie i wszystko wroci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności