Skocz do zawartości

wątki z propozycjami pracy od razu zamykane.


arcade

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o czymś takim?

Mnie osobiście iritują komentarze w dziale "Praca oferowana - szukana (bez ogłoszeń Free)". Jakby wątki te były od razu zamykane po założeniu byłby spokuj. Wiem że niektóre z nich są zamykane a inne nie. W sumie można by było tak zrobić na wszystkie.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli już ktoś poruszył ten temat, to możnaby zrobić tak, aby ktoś kto chce dać ogłoszenie nie musiał sie rejestrować.

W większości dają ogłoszenia tam ludzie, którzy już nigdy nie zaglądną na max3d, a Adkowi baza niepotrzebnie rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 -> po prostu myślę że to może zniechęcać pracodawców do szukania pracowników w ten sposób ;) Już kilkakrotnie była taka sytuacja że pojawiały się złośliwe komentarze i takie tam.

 

Tak mi się wydaje, że pozostawianie tych wątków otwartych to kuszenie losu ;) I te większe firmy (Platine Image, PCF, CD Projekt) miały od razu zamykane wątki, więc może wprowadzić taką zasadę? W końcu to nie jest IMHO odpowiednie miejsce na wymianę swoich przemyśleń ;)

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat moderacja bedzie siedziec i patrzec czy czasem ktos ogloszenia nie dal o_O

 

 

"Konta gości" - bardzo dobry pomysl. Z zamykaniem tematow IMO mogloby byc tak, ze o zamknieciu tematu decyduje osoba, ktora go zaklada - Tylko znajdz madrego co to wszystko zakoduje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czasu co raz mniej, ale jak widzę to automatycznie zamykam :)

 

eee, w takim razie jest spox :] Nie było sprawy.

 

btw. nie dało by się pewnie jakoś tego automatycznie zrobić? Tak jak pisał Nielot? Nie wiem czy to sprawiałoby jakieś techniczne problemy... Nie znam się na tym :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, czemu jakiejś oferty nie można skomentować? Jak ktoś napisze ofertę, która z jakiegos powodu aż sie bedzie o komentarz prosiła, czyli byłaby nierealna, bardzo ogólnikowa, niepełna, albo po prostu kantem śmierdziała, to czemu mamy siedzieć cicho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami oferta wymaga komentarza. Zwykle sa to pytania dotyczace konkretow, bo niejednokrotnie oferta posiada tylko tytul i @ zleceniodawcy.

Zamykane sa watki (z tego co widze), ktore naprawde "mowia" potencjalnemu wyrobnikowi wszystko. I tak byc powinno.

Uwazam, ze przydalo by sie dopisac w zasadach "pracy oferowanej/szukanej" jak powinna wygladac oferta. Czyli: kto oferuje, jakie stanowisko/jaka praca, na kiedy, co, itd. itp.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z RA powinno byc to, ale mozna by to zrobic tak--> jak ktos tworzy temat to ma rubryki za ile na jaki czas co trzeba zrobic itp. :) i jak tego nie wypelni to nie wystawi tematu :)

ale z innej strony patrzac to jak jest ktos zainteresowany praca to zamiast gadac na forum to przez maila,pm lub tel

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wobec tego akurat na użytek tego działu warto stworzyć jakis szablon? Zleceniodawcy ułatwiłoby to sformułowanie czytelnej treści oferty i nie padałyby odpowiedzi typu: "Ok, wszystko fajnie, tylko podaj kontakt do siebie".

Co do ceny, to niech będzie rubryczka, jak zleceniodawca zechce, to poda cenę, jak nie, to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności