Skocz do zawartości

Moja galeria 3D Studio :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie wiem czemu ale twoja stronka nie chce mi sie zaladowac....hmm moze moja siec cos szwankuje.....puzniej sprubuje......jeszcze raz....a co do obrazkow tutaj.........to 2 jest chyba zbyt ciemny.......3 bardzo ciekawy.......a 1 tak jakos mi nie podchodzi....jest ładny ale jakos tak klimatycznie mi sie nie podoba......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem faje te twoje prace [mruga]. Są z klimatem...ciekawym klimatem:). Wiesz jak go stworzyć, ale brakuje mi w tych pracach drobiazgów( za mało szczegulowe)...ale wiem, że to stare prace i od tego czasu wiele (zapewe) się nauczyleś...

Może za dużo od ciebie wymagam...po prostu potrafisz obić ciekawe sceny i bardzo bym chciał zobaczyć jakąś badzo \"wypasioną\" pracę twojego autorstwa...:)

 

PS. Jedna z prac pochodzi z INTRA \"I-WAR\'a\"...ale na twoim rendeze jest tochę inaczej !! Te liny idą aż w \"kosmos\", a u ciebie kończą się w powietrzu !!. Możesz to jeszcze poprawić ??

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za przychylnosc [piwo] Ciesze sie ze podobaja Ci sie moje prace i moze pomysle nad jakas totalnie wypasiona scena w podobnym klimacie [yes] Jezeli chodzi o prace przedstawiajaca tunel to pomysl wzialem z ktorejs czesci filmu OBCY ale juz nie pamietam ktorej (jakas nowa). W moim zamysle bylo stworzenie tunelu ktory lezy poziomo ;) Wiem ze jest stoche nie dorobiony bo robilem go na kompie ktory mial 32 MB ramu [lol2] POZDRAWIAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności