Skocz do zawartości

projekt stronki :))) (over 18)


Pit3r

Rekomendowane odpowiedzi

witam .. tez postanowilem Wam dac cos do oceny.. jest to stronka na zlecenie, nie zajmuje sie tego typu rzeczami .. to tak dla wyjasnienia :D .. narazie to tylko layout, nic sie jeszcze nie rusza a w zalozeniu cala gora ma byc we flashu

 

no i jak przystalo na tego typu strony to troche przeladowane jest to grafika .. aaa i zawartosc strony jest na zywca wklejona z jakiejs innej .. to tylko tak dla pogladu jak moze to wygladac ...

 

pozdro

 

index1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne fajne :) żywe colori...tylko jak możesz to zmniejsz to BMW bo ono nieczysto nachodzi Ci na menu...no to jeżeli to ma być we Flashu no to ja na tego flasha czekam...widze że warto :D podoba mi się domena tego sajtu :] hehehe...pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no PitEr ! Piękna robota To lubię Pokaż co jeszcze ostatnio robiłeś Pochwal się ...

 

hehe dzieki Adek :))) .. a co do jakis innych .. to masz tu pare wybranych .. niektore sa jeszcze projektami i nie ma ich na sieci

 

http://www.piotrek.krzem.pl/portfolio/zie/ taka prosta stronka .. :)))

http://www.ulecha.pl/ tez prosta :)

rolpol ...

flop net

gameover

Dna

 

i mase innych .. nie chce zasmiecac forum :D .. .

 

 

PS. Zalatw nam jakas znizke na uslugi z tej strony \'

 

:)))) kurna z tym moze byc ciezko :P ...

 

 

tylko jak możesz to zmniejsz to BMW bo ono nieczysto nachodzi Ci na menu

 

bmw bedzie zmniejszone .. chociaz nic nie mowili na jego temat :D .. a co do sajtu to sie podoba .. tylko ze odlozyli jego robienie o jakies 2 miechy .. :/ .. ale gdzies to mam hyhyhy

 

pozdro

pit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jasne ze robie :D .. a niby z czego mialbym wyzyc ? hyhyh .. i ze tak powiem jest tego tyyyle ze masakra .. a flasha znam na tyle zeby dobrze go uzywac .. :D .

 

ADEK: ... taa masowka .. dobrze ujete :/

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki .. CG zajmuje sie jakies 7 lat :) .. od ok 16 roku zycia :D .. a ASP zadnego nie skonczylem i nie wybieram sie tam .. poza tym mam problemy ze skonczeniem moich studiow wiec dla mnie wogole szkoly wyzsze w polsce to porazka .. no ale jakos se poradze :) ..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności