Skocz do zawartości

Owady: Insect on vacation ( KONIEC )


Elrond

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie !

 

W przypływie wakacyjnych klimatów naszedł mnie fajny pomysł na prackę do \"bitwy\" :)

Mam zamiar wykonać upersonifikowaną i na luzie postać owada, wylegującego się na leżaku

na słonecznej plaży:):)

Równocześnie zawieszam moją bitwę \"Orchestra of Insects\" i poświęcam czas obecnej,

a gdy starczy mi czasu i chęci może dokończę orkiestrę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam !

 

Do Sir Valeq: Owada na wakacjach mam zamiar skończyć żeby nie wiem co:D więc bez obaw

 

Do RadX: No trochę dłużej nad nią posiedziałem, a co do techniki wykonania to najpierw surfacetools póżniej convert na mesh i dorabianie szczegółów :)

 

Do ttaaddeekk: Wspominam na początku, że będzie to owad upersonifikowany:D, znaczy się owad z cechami wyglądu i charakteru ludzi, więc ząbki są w sam raz:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :):):)

 

Kilka słów o toku pracy:)

Ciało owada będzie jeszcze miało trochę szczegółów ale to później.Teraz natomiast pracuję nad koszulką dla owada:D Narazie testuję SimClotha i próbuję jakoś rozłożyć koszulkę na ciele owada. Jutro postaram się wrzucić to co mi wyszło :):):D

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ojojoj ja mam zawsze jakieś \"przygody\" z Max\'em :) Tym razem nie mogłem ujarzmić

SimCloth\'a 3 - deformował mi koszulę na wszystkie strony :D , wkońcu wgrałem v2.5

i jako tako poszło ale nie obeszło się bez edycji verteksów :) Wiem, że to jeszcze nie to

ale już nie mam siły do tej koszuli więc zostawiam ją taką, a przyjdzie jeszcze tekstura więc

może będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie koszuka całkiem fajna ale za bardzo \'wyluzowana\' jak to się mówi... czyli po prostu za duża na tego małego koleżkę... wg mnie nie powinna aż tak wisieć na nim... ale to moje zdanie. ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuch ale nam dzisiaj słońce przygrzało w Toruniu, w cieniu było 39 stopni !! !! !! !!

a w słońcu to chyba z 5 dych !!

No więc wracając do pracki dzisiaj dorobiłem ręcznik na szyję :D :D i okulary przeciwsłoneczne :)

Najpierw taki mały \"rzut okiem\" na okulary :) Nie są zbyt szczegółowe gdyż są tylko takim

ozdobnikiem w kieszonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos ten recznik i koszula wydaja mi sie za \"plaskie\" Moze dlatego ze sam owad muskularnoscia nie grzeszy :D

 

Okularki sa spoko tylko z tego co zauwazylem to wiekszosc okularow przeciwslonecznych jest z przodu \"odblaskowa\" pomysl o tym przy tworzeniu materialow.

 

Wracajac do koszulki to wyglada ona troche jak wyprasowana, moze to kwestia ulozenia na ciele.

 

Poza tym model i pomysl sa super.

 

Pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pomysl masz 8/10

narazie za wykonanie...7/10 ale napewno sie postarasz na wiecej....hmm a tak przy okazjii....to jeszcze jest pare rzeczy do poprawy,..ale pelny efekt bedzie dopiero jak oteksturujesz robala.......:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !! !! :)

 

Kontynuując modeling mojego owada przyszło mi zrobić dla niego klapki, tak więc laczek

z nogi i już miałem \"modela\" do pozowania :D :D

A oto jak mi wyszedł razem z siatkami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Fajnie, że się wam podoba motywuje do pracy :D

Do rebuzz: mam zamiar najpierw wszystko wymodelować, później zrigować owada a dopiero na koniec zająć się tylko teksturami :)

Puki co zaczynam modelować leżak :D

 

Pozdrawiam !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to sie zapowiada na calkiem ciekawa wystawe sprzetu plazowego :) Naprawde dobra robota, jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo juz ustawione na scenie. Fakt ze butelke mozna by poprawic, trudno by bylo taka chwycic :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!

 

Trzeba z lata i wakacji korzystać więc trochę wolniej mi idzie ale zbliża się deadline więc

biorę się pomału do pracy :D :D

Narazie zrigowałem owada i umieszczam screen przykładowy, to mój pierwszy model

robiony w character studio więc jest jaki jest.

Aha postanowiłem jeszcze nie wyginać owada do finalnej scenki, najpierw go

oteksturuję w pozie da Vinci :)

 

Mam pytanie do Was !!!!!!!!

Jak najlepiej powinienem \"zrigować\" koszulkę aby pasowała do ciała owada po jego wygięciu ???

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie !!

 

Wiem wiem cicho się zrobiło na mojej bitwie ostatnio ale od dzisiaj będą częstrze

update\'y :) :)

Odrazu piszę, jak już kiedyś wpominałem, że to moje początki w Max\'ie więc na mistrza tekstury

narazie nie macie co liczyć, ale postaram się w miarę moich możliwości :)

Tak więc po małym wstępie zapraszam na rzut okiem na omapowaną głowę mojego

owada :D :D

 

PS. Widać, że nikt nie kwapi się do poradzenia mi na temat rigowania koszulki :(

więc będę musiał coś sam pokombinować.

 

Pozdrawiam wszystkich !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Zamieszczam poprawioną teksturę głowy owada. tzn lepiej widoczne szczegóły skóry i inne

drobniejsze poprawki.

Proszę nie zwracać uwagi na tułów, ręcznik i koszulkę bo są jeszcze nie oteksturowane :D

Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!!

 

Do Chaos !!!!!!!

Pisałem w poście aby nie zwracać uwagi na tułów bo to narazie prowizorka :) :)

Ale dzięki próbę porady.

 

Tak więc \"updejcik\" dalszego teksturowania owada :D

Czyli skórka korpusu, rąk i koszulki... no a ręcznik to narazie w wersji eksperymentalnej :)

Wyśrodkowałem wpominane źrenice i powiększyłem trochę tęczówki :)

 

Narazie !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności