Skocz do zawartości

Podkladanie maxa pod after effecta


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakis filmik(np. jak biegam z kijem). I chce teraz przerobic ten kij na miecz swietlny...:) dlatego w maxie robie cylinder dodaje wszystkie swiecidla i co dalej...jak mam zaanimowac ten cylinder zeby sie ruszal dokladnie jak moj kij na filmiku???

Moge do maxa wrzucic jedna klatke filmu i wymierzyc ten cylinder ale co z reszta?? Mam tak caly film przeklatkowac w maxie przesuwajac cylinder???

Z tego co mi wiadomo to nie da sie .avi'ka wrzucac do maxa...

 

Jest na to jakas metoda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Glow" dodajesz feather'em na masce - czyli klonujesz 3 razy warstwe z mieczem i na kazdej zwiekszasz feather maski - na pierwszej tylko delikatny zeby samo ostrze bylo mieksze, nastepna warstwa to juz "glow" i tak az do czwartej, przy czym ratio to 1:2:4, czyli jak w drugiej warstwie (bo pierwsza to ostrze) ustalisz feather na 10, to w trzeciej na 20, a w czwartej na 40.

 

To wszystko powyzej masz w comp1 - i caly ten comp1 przenosisz do comp2 w ktorym masz swoj footage, po czym ustawiasz go (comp1) na Screen. Czarne tlo zniknie, zostanie tylko bialy miecz. Teraz mozesz do calego comp1 dodac zarzadzanie kolorami i jakis ladny kolor sobie wybrac. :)

 

 

A do maxa dodajesz avika normalnie - przez Bitmap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności