Skocz do zawartości

Apokalipsa: Meteor ( KONIEC ! )


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

hmm ja i 2d?:D:D hehe...ale chce sprobowac...wkoncu dzieki bitiwe mozna sie duzo anczcuzyc...mam nadzieje ze i w 2d sie sie cezgos naucze :))...nad 3d narazie zostawie spokoj...a co do 2d i tematu..bedzie to po prostu meteor ktory juz uderzyl w ziemie....duzo wybuchow itd...

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jasne ze skoncze :)))

 

a tutaj baaaardzo wcezszne stadium Ziemi... na razie chce namalowac konktynenty , pozniej chmury,potem mteor i na koonuc cale zamieszanie zwaizane z tym meteorem...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu zrobi sie , ale dopiero pod koniec, na razie chce dopiescisc sam meteor i uderrzenie...potem porawie chumry,wode itd

 

A teraz kolejny update...chetnie poczytam jakies komentarze...bo jak wczesniej mowilem...jestem laikiem w2d :)

 

pzodr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

pokazuje Wam skonczona pracke...pewnie powiecie ze za szybko skonczylem , byle aby skonczyc...moze i sie zgodze, ale niestety mam teraz duzo spraw na glowie i nie mialbym czasu na dopieszczanie tego...

 

Jest to moj debiut w grafice 2d wiec prosze o wyrozumialosc...

 

--------------------------------------

Text:

Apoklipsa czyli koniec Świata...zblizajacy sie do Ziemi meteor uderzyl z ogromna sila , po ktorej nastepuje katastrofa i wszelkie zycie na Ziemi po prostu ginie...

 

-------------------------------------

 

Dla Jury obraz w wiekszej rodzielczosci mozna sciagnac stad:

 

http://republika.pl/gfr/images/final-Hi.jpg

 

Pozdrawiam i dzieki za bitwe :)

 

 

final-Low.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladna tez mi sie podoba.......

masz spokojna 8/10.........

czemu nie wiecej ??

ano bo tak :

sam meteor i moment uderzenia sa swietne....ale dalsza scena wyraznie jest hmm moze nie tyle co gorsza ale wykonana na nizszym poziomie....

 

chmury....niby sie nie mozna przyczepic....ale jednak.......

 

te czerwone oswietlenie mi tam nie pasuje....przynajmniej w dziwnym miejscu.. je umiesciles.....

 

Klimat....pracka jest jak najbardziej klimatyczna....ale jakos gdy sie tak dluzej poprzygladac to troszke klimatu sie jednak gubi...........

 

Ogolnie spox.....

 

Powodzenia ( nie wiem czy wygrasz ale moze sedziowie beda bardziej łaskawi niz Ja :] )

 

BTW. Teraz sie zabierz za Bitwe 3d !!

 

POZDRO :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...dzieki za komentarze...ale tak jak mowilem...jest to moj debiut w 2d...dlatego to wyglada jak wyglada...ehh...

 

Co do obrazka ze go nie widzicie hmm...nie wiem czemu:( zamieszcze jeszcze raz ale juz jako zalacznik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zapytanie nie może być zautoryzowane. Prawdopodobnie twoja sesja wygasła, lub twój adres IP został zmieniony. Jeżeli używasz modemu do łączenia się z internetem, tak sie mogło stać, kiedy się rozłączyłeś i spowrotem połączyłeś. Po ponownym połączeniu musisz się zalogować jeszcze raz

 

 

takie cos mi sie pokazalo.....gdy chcialem zobaczyc w wiekszej rozdzielczosci twoj rysunek..............:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem Pablo :)

 

Jak juz Ci mowilem, i inni widze tez, tlo nie pasuje. Cale czarne i kilka gwiazd o roznych rozmiarach starczy. Jak juz chcesz urzyc noise to wyrenderoj go w MAXie, tam mozesz rozmiar kontrolowac i inne zeczy. Pozatym sproboj pobawic sie z Displacment w photoshopie ( cos jak lecace kule w matrixie) moze to dodac odczucie goraca od wybuchu.

 

Pozatym to bardzo dobrze jak na pierwsza prace, gratuluje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malika ma rację - dorzuć jakiś radial blur na warstwę z eksplozją i ziemia tak aby było czuć impakt... a jeśli chodzi o niebo... chyba bym się nie czepiał bo przypomina mi to kosmiczny pył...

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze.

 

Przydadza sie na pewno ! Tylko juz nie w tej pracy..tak jak mowilem nie mam czasu na dopieszczanie tej pracki jak i incyh prektow ktore robiolem...praca niestety :(...po tej bitwie chce dalej sobie pocuzyc troche 2d....

 

Jeszzcze raz dzieki i 3majta sie

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności