Skocz do zawartości

Długopis w ręce


Serinde

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo fajny.....klimatyczny......ciekawa perspektywa \"wlosow\" albo tego czego co odchodzi od glowy........

 

z dolu tez troche szczegolow.....no Fajnie Fajnie...!!!

 

i pomyslec ze to samym dlugopisem......to jest talent.......:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzieki wszystkim :D

 

Oko faktycznie ma zeza, niestety jak rysuje długopisem nie wyrobiłam sobie nawyku wcześniejszego szkicowania. No ale jak już długopisem to długopisem, więc photoshopy [w moim przypadku photopainty] w grę nie wchodzą.

 

Poza tym miło, że ktoś mówi do mnie po imieniu. Jakże rzadkie to zachowanie w internecie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym tu polemizowal, bo gelpenami mi sie ciezko rysuje i jakos tak hmmm...\"tepo\".imo one sie nadaj tylko do pisania,a do rysowania sa najlepsze zwykle kioskowe dlugopisy (czarne oczywiscie:D). no ale de gustibus... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pracka fajna...

 

przypomina mi czasy technikum kiedy sie nudziłem i bazgrałem długopisem po zeszycie :) ech... to były czasy... i te natchnione warhammerem i Paradise Lost\'em rysuneczki....

raz nawet zamiast rozwiązania na kartkówce z matmy uwieczniłem ku załamce nauczycielki DeLoreana....

 

pozdrawiam [piwo]

 

PS: Gotham kurcze nie wiedziałem... heh do wszystkiego jak widać jest teoria :) ale moze to dlatego, że piszę teraz piórem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale filozofujecie, kazdy uzywa tego co mu bardziej pasuje, i czym mu jest wygodniej, no i zaleznie od efektu jaki chce uzyskac. Nie ma sie co rozdrabniac, ja lubilem gelpeny, teraz prawie zapomnialem jak to wyglada, na kozysc starego dobrego zespolu 2b + 8b + plus bialy pastel. ale przydalo by mi sie troche wrocic do lienarnego konturowego rysunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności