Skocz do zawartości

owady: TAKI TAM PAJECZAK-FINAL, KOMENTOWAC!!!


RenholdeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ja tez postanowilem przylaczyc sie do bitwy

Tematem pracy beda pajaki (w takim malym przytulnym gniazdku (bynajmniej nie elektrycznym));)

 

od razu mowie ze z netem u mnie nie za dobrze wiec na zbyt czeste updaty nie liczcie:(

ale w ciagu kilku dni powinienem cos wrzucic:D

oki to na razie tyle

 

[Edited on 17-8-2003 by RenholdeR]

 

[Edited on 23-8-2003 by RenholdeR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no dobra na dzis wystarczy, jeszcze tylko jeden:)

 

w nastepnych postaram sie aby wiecej bylo widac, jutro tez bedzie updat, moze jakies referencje lub cos podobnego

ja juz biore sie za nogi:)

 

A, i sorki za niska jakosc screenow, mam baardzo kiepskie polaczenia i musze sie ograniczac, moze nastepnym razem skocze do kawiarenki inetowej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff to juz chyba ostatni na dzis

staram sie aby screeny mialy tak kolo 20-30 kilo bo kozystam ze smiesznego modemu (jak pewnie wiekszosc)

 

ale w miare bede sie staral dawac juz jakies konkretne (nie tak czesto jak teraz) wieksze i lepszej jakosci

 

to tyle na dzis, teraz biore sie za szczegoly i tlo, mam zamiar zrobic gniazdo pajakow, nie wiem czy bedzie tylko ten jeden czy kilka, zobacze czy komp to wytrzyma, no i juz biore sie za teksturki[papapa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam okazje to lookne na forum, tak pomyslalem no i jestem.

 

Kazda czesc modelu to boksik odpowiednio potraktowany, edit. poly, extrudy bewele (te koleczka:) to extrude face i m smoth, reszta to typowo, soft selection i takie tam, co do grubosci odnozy to powiem tak, maja takie byc, takie byly zalozenia (to bedzie troche \"inny\" pajak

a tak pozatym to jasne kolory pogrubiaja takze wiecie...:)

i jeszcze co do szczegolowosci modelu, to nie widze wiekszego sensu robic cos co bedzie usrednione lub nawet calkiem zniwelowane przez teksture

 

do nastepnego updatu:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu efekt, na razie jeszcze w fazie 00.1a,

jest sporo bledow:D

ale juz niedlugo bedzie widac wiecej ulepszonego modelu i beda tez teksturki (musze tylko lekko je podrasowac)

 

przydalby sie shag do wloskow...:-)

niedlugo bedzie

 

jak na razie biore sie za tlo, czyli gniazdo:D:D

 

to tyle na dzis

 

pozdro dla wszystkich:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, texturki jako takie juz sa

jeszcze dorobie oczy i bedzie prawie skonczony

 

jak na razie tyle zebyscie chociaz mieli jakies pojecie w jakim to bedzie klimacie

 

a, i jeszcze beda wloski na odwloku i na nogach, niech tylko dorwe shaga

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

che che, z zalozenia to nie mialy byc stopy, lecz kolczaste zakonczenia odnozy (takie niby kly):)

 

moze to jeszcze zmienie, ale...

 

tak poza tym pajak ma juz oczy (ciemnozielone) czerwone wygladaly tak jakby... kiczowato?

(o ile caly ten projekt nie jest kiczowaty):)

 

nastepny updat za kilka dni (bo cos mi to gniazdo na razie nie wychodzi tak jak bym chcial):(

 

NO I (SZ)CZEKAM NA WASZE OPINIEEEE!!!![rotfl]

 

POZDRO!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? nie wiem o co chodzi???

 

ale jak mowilem to jest jeszcze \"beta\"

takze wszystko moze ulec jeszcze zmianie

 

no a te bumpy... zalezy od oswietlenia

 

dzieki za wszystkie uwagi[piwo] i czekam na jeszcze:)

 

(a ja ciagle nie mam czasu na modelowanie gniazda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) fajny modelik :)a texturki na wypasie...moglbys mi troszke pomoc w tym przy moim szrszeniu.. ale zawsze jest ale :) czy ta texturka nie jest za obslizgla? czy nie powinna byc troche bardziej \"sucha\" ? dorob oczy i wloski i bedize gicior :)

A teraz sprawa nie dotyczaca modelu:

qr** dlaczego ludzie tak malo komentują?? trzeba zaczac komentowac prace innych..

-pozdro![piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie znalazlem troche czasu na modeling[urwanie glowy]

 

to jest wersja testowa gniazda

 

1 tam powinien byc umieszczony moj spider:)

2 a tam moze jeszcze jeden

3 dorobie pajeczyny i poprawie volum lighty

 

no i zrobie jeszcze kilka mysle ze ciekawych rzeczy, to na razie tyle, nie mam zbyt duzo czasu

 

moze jeszcze wieczorem lookne

 

trzymajta sie, i piszcie cos!!!!

 

:):)[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak cienia pod pierwszym pająkiem trochę go odrealnia; drugiego pająka zupełnie się \"nie czyta\"- gdybyś nie napisał że to owad a nie guz na gałęzi- nie domyślił bym się. Świetne zestawienie kolorów- bardzo dobrze gra razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ten obrazek to tylko tak dla pokazania jak to bedzie wygladac, pajak byl wklejony w photoshopie z wczesniejszego rendera takze to nie ma nic wspolnego z finalnym renderem:)

 

a dzisiaj maly apdejt, z powodu braku czasu malo sie zmienilo, ale co ja na to poradze:-(, do konca tygodnia powinienem juz skonczyc, a tu macie takie cos, jakosc jak na razie MAAAARNA ale w finale bedzie o wiele lepiej, jeszcze dorobie kilka rzeczy i poprawie ogolny image, no i umieszcze tam pajaka(i)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge ustawic tego robala

ani ustawic oswietlenia

 

jak do jutra nie uda mi sie tego poprawic

do zrezygnuje z gniazda i ustawie pajaka na jakiejs galezi lub czyms podobnym

 

cholernie sie wszystko kaszani od szaga po bumpy przez to oswietlenie

 

 

mam jeszcze tylko 3 dni i chyba bede musial okroic prace do minimum (czyt. pajaka)

 

ale tak to jest jak sie ma za duze ambicje a za male umiejetnosci (6 miesiecy w maxie to troche malo)

 

tu taki maly updat nie przestraszcie sie bo kaszanka nieziemska:(

nic prawie nie widac a jak zmienie swaitlo to podloze jest za jasne bumpy i shag sie chrzani:(

 

[Edited on 24-12-2003 by RenholdeR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... nie wiem jak wam ale mi sie to w ogole nie podoba:(

 

tak jak pisalem maxa mam od okolo 6 miesiecy, a teksturowa to sie wlasnie ucze

 

polecam prosty tutorial dot. texportera, (ze strony 3d total tutorials(?) chyba )gdzies we wczesniejszych newsach na stronie znajdziesz odnosnik, i w ogole w dziale tutoriali jest kilka fajnych

 

no i powiedzcie wreszcie jak mam ustawic tego robala!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny. Naprawdę świetny. Jeśli mogę cokolwiek radzić- nie przejmuj się technikaliami- tak naprawdę zawsze liczą się nie umiejętności techniczne a kreatywność. Bez niej byłbyś co najwyżej obrabiarką do poligonów. Jedno co mogłoby pomóc IMHO to odrobinę głebsze cienie pod nogami (bez nich pająk wygląda jakby nic nie ważył).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

che che, im dluzej patrze na ta prace tym mniej mi sie podoba, i chyba zrobie jakiegos wiekszego updata

 

no w photoshopie bawie sie znacznie dluzej niz w maxie (3dmax ok 6 miesiecy)

photo. okolo 2 lata

 

zaraz lookne na twojego bitewnwgo szerszenia i cosik skomentuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... wkoncu udalo mi sie jakos podrasowac tego stwora

 

jak wam sie podoba? zostawic go tak, czy ogolic na lyso?

 

co ciekawe pomysl na to wzial sie z radia, a konkretniej z \"Trojki\" gdzie niejaka Kayah ciagle spiewa o \"testosteronie\" tak wiec postanowilem wyprobowac to na tym stworze ktorego

watpliwa przyjemnosc macie ogladac na obrazku ponizej

Pajak w regularnych odstepach czasu przyjmowal testosteron i na jego klatce... e... ten tego, odwloku i nogach wyrosly wloski:-) cala akcje wspieral spiewajac wesole utwory pewien rumunski raper niejaki Shagy (ze wspolniczka, nieznanego pochodzenia, pewno albania lub inne wyspy owcze)

i tu nie moglo byc juz watpliwosci shag(y)!!! shag(y)!!! krzyczaly tlumy wyglodnialych kibicow,

wiec co ja moglem zrobic? shag fur i fruuuu

 

Probowalem tego dziada wyrenderowac juz dzisiaj trzy razy i w koncu wyszlo

(nie ma to jak po czterech godzinach renderingu przypomniec sobie ze nie wlaczylo sie opcji

\"cast shadow\" w spocie lub jak nagle zabraknie pradu itp...)

 

tak mi sie zdaje ze to juz ostatni apdejt, na wiecej chyba nie starczy czasu, toz to koncza sie wakacje i trzeba jeszcze troche poimprezowac.

 

No! trzeba sie powoli zmywac bo w tym miesiacu juz gruuubo przegielismy z polaczeniami do netu

 

pisal do was \"szczesliwy posiadacz modemu\"

 

[sponsorem dzisiejszego updatu jest TELEKOMPROMITACJA POLSKA]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! i jeszcze ten tekst dla zyri:-)

 

-Jest to moja pierwsza praca w 3dsmax.

jest to blizej nieokreslony gatunek pajaka, jego cechy morfologiczne wskazuja na powazne mutacje

popromienne (lub niewielkie umiejetnosci modelarskie autora), pomysl, model i tekstury (z ktorych jestem

najbardziej zadowolony) sa moim dzielem:-)

 

pozdrawiam. -

 

 

RenholdeR vel milosh

 

[Edited on 30-8-2003 by RenholdeR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności