Skocz do zawartości

Owady: Dynastes Hercules


Badyl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie ogladalem te wszystkie pracki i pomyslalem, ze jesli nawet nie mam zadnej szansy :( na cokolwiek, to zawsze bede mogl sie czegos nauczyc :).

 

Dlugo nie moglem sie zdecydowac jakiego robalka by tu sprobowac, no ale wreszcie zobaczylem gdzies fote Herculesa i juz wiedzialem ze to ten :D

 

Wiec:

\"Herkules (Dynastes hercules), chrząszcz zaliczany do rodziny żukowatych zamieszkujący Amerykę Południową. Jest największym przedstawicielem chrząszczy, długość ciała dochodzi do 18 cm. Samce posiadają długie wyrostki przypominające rogi.\"

 

no to narazie tyle. Za niedługo pierwszy render.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no... Jest wiekszy, nowszy i pierze do czysta...:)

 

zastanawiam sie czy nie zrobic tej czesci z rogiem od nowa, bo im dluzej na nia patrze tym bardziej mi sie nie podoba...

 

dzieki za komenty i czekam na dalsze opinie.

 

pozdr.

her7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem glowe, ale bez szczegolow, nie ma apartu gebowego, bo nie mam zdjec, ktore by go dobrze poakzywaly... chyba zrobie tak, ze szczeki bede wzorowal na jakim innym zuczku, wkoncu nie roznia sie one chyba az tak bardzo. nie ma tez czulkow/czulek, nie wiem jak to sie odmienia...

cos nikt nic nie pisze... no ale dobra.

her11.jpg

a to jest zdjecie na ktorym sie wzorowalem:

morda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model sie zapowiada super. podoba mi sie. lubie takie zuki. natomiast troszeczke ci sie rozjechaly proporcje - dolna czesc glowy (ta z okiem) jest u ciebie za duza w porownaniu do gornej czesci - tej z tym dlugim rogiem. ta dysproporcja, ktora widac na referencji nadaje zuczkowi bardzo oryginalnego charakteru i fajnie by bylo, jak bys ja zachowal w swoim modelu.

 

pozdr! kos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wymyslilem scenke z udzialem mojego robaka. Otoz, owad ten pochodzi z ameryki poludniowej, postanowilem wiec umiescic go w poblizu/na jakims przedmiocie zwiazanego z kultura tamtejszych indian. moglby to byc np. posazek zagubiony w dzungli, albo kamienna tabliczka z plaskozezba... jeszcze nie zdecydowalem.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o czyms takim... to miallby byc wisiorek, przez pol tysiaca lat lezacy gdzies na pustyni. zuczek, przy swoich standardowych rozmiarach okolo 13-15 cm bedzie stapal po tym rekwizycie, ktory nie bedzie wiekszy niz okolo 8 cm...

inka1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności