Skocz do zawartości

[Malowanie]Painting Videotutorial [Photoshop]


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Ukazał się nowy mini-videotutorial (jak nazwał go autor bo moim zdaniem to naprawde wiele wnoszący tutorial). Całość waży ok 17mb i zamieszczona została na rapidzie - naprawde polecam.

 

Pozwole sobie przytoczyc kilka słów Amrun'a:

 

Ostanio sobie zrobilem sesje na swiezym powietrzu. Jak ktos jest szczesliwym posiadaczem laptopa (ja naprzyklad nie jestem ;)), albo ma dostep to polecam. Fajna zabawa, tylko cos zimno troche :)...

 

...obrazek zadna rewelacja, ale jak kogos zainteresuje - to od razu mowie, ze sciaganie jest lekko dziwaczne (nie mam gdzie tego wrzucic za bardzo)... klikamy na link... na dole strony klikamy free... potem czekamy na nastepnej stronie jakis 30 sek i mozemy sciagac ;]... za wielkosc tez sorka 16 mb gdzies...

 

Efekt końcowy

 

winter.jpg

 

[Pobierz plik 17mb - rapidshare.de]

 

Swoją drogą dzięki Amrun ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm a co znaczy standardowe? brush staje sie nie standardowym przy zmianie wielkosci ;) ...no ale: tu byly 3 pedzle uzyte: prostokatny ten z poszarpanymi krawedziami i plaski okragly - to sa brushe ktore PS ma na wyposażeniu w standardzie ;) no i moj ulubiony - gwiazdki photoshopowe z duzym rozrzutem do robienia balaganu, tu rozrzut sobie trzeba samemu ustawic :0

 

tak czy inaczej, z tego co zauwazylem to zawsze sie pojawiaja pytania o pedzle, a prawda jest taka ze to ma najmniejsze znaczenie jakimi pedzlami malujesz.... rob jak ci wygodnie poprostu, ja mam moze 100-130 pedzli ktore sciagalem jak zaczynalem przygode z malowaniem na kompie. Sciagalem wszystko co bylo na sieci ;] a glownie uzywam moze 4 czy 5, a to ze tamte sa na pasku to tylko moje lenistwo, ze ich nie usunalem ;]

 

 

 

 

btw - gdzie dokladnie ukazal sie ten videotutorial ?

 

tak dokladnie to w: Galeria 2D (Finished works 2D & WIP)/tutoriale 2d :D

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Musze sie przyznac ze posluzylem sie tym tutorialem do niecnego czynu B) - wyciagniecia od rodzicielki kasy na tablet xD. I, ku memu zdziwieniu, zakupi mi takowy [ http://transit.pl/catalog/product_info.php?cPath=53_418&products_id=2991 ] ;]]]]

 

EDIT:

Emm myslalem jeszcze o takim - http://transit.pl/catalog/product_info.php?cPath=53_134&products_id=2553 . Ktory wg. was jest lepszy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności