Skocz do zawartości

Apokalipsa: nierząd


Kris_R

Rekomendowane odpowiedzi

W oparciu Biblię...

 

\"A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.\"

 

\"A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetesznic i obrzydliwości ziemi\"

 

Wizja św. Jana ukazuje kobietę, nierządnicę, przybraną w purpurę, złoto, perły, siedzącą na zwierzęciu o siedmiu głowach i dziesięciu rogach. Kobieta trzyma kielich pełen nieczystości jej nierządu.

Dołączam pierwszy szkic

 

 

apokalipsa01.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

za pomysl masz u mnie 9/10 !! narazie za wykonanie... 8/10......czyli podsumowujac.....narazie twoja pracka mi sie najbardziej podoba....ale nie popadaj w samozachwyt....bo inni uczestnicy Bitwy tez jeszcze napewno pokaza sporo!!

 

POZDRO :]:]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Borysem się nie wspomagam... jeśli mam być szczery to bardziej mnie inspiruje Mullins i trochę z niego czerpię.. ale jeśli kajarzy się z Borysem, to spoko :) czemu nie [mruga]

Niebawem kolejny update...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow wow wow wow wow wow wow wow

ta panienka jest bardzo ladnaa bardzo ladna :DDDD a cala praca ma klimat ma rozmach jest wspaniała kurcze jestes osoba ktora zalicza sie do pierwszej piatki na 3 jak narazie miejscu :LD ale mowie Ci skonczysz robote podlecisz na 1 i wygrasz bitwe odrazu moge Ci to zapewnic :D chyba ze phantom albo tiger albo mime zrobia cos co cie zniszczy :DDDD pozyjemy zobaczymy pozdrowienia i dalszego powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się zamysł pracy... naprawdę dobrze się zapowiada, świetna kompozycja to przede wszystkim... Troszkę rażą mnie jednak kolory, najbardziej ta \"purpura\" -to z zasady ciemna czerwień z domieszka fioletu..

Nierządnica powinna być obsypana kosztownościami, mnogość biżuterii powinna aż przytłaczać, tak przynajmniej stereotypowo kojarzy się zepsucie... widze u niej naszyjnik z wielkim kamieniem miedzy piersiami i koniecznie bransoletkę na jej lewym przedramieniu podobnie na nadgarstkach... i ten dym- troszke karykaturalny. Całość spójna i naprawdę robi wrażenie... tylko czekać co będzie dalej...

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[lol2] ale jatka!

Pojechałem nad morze... wypocząć. Doskonale zdawałem sobie sprawę, że bitwę tym samym odpuszczam i przejdzie mi koło nosa...

wracam i okazuje się, że mój szkic ląduje na 5-tym miejscu! HAHAHA! Przeież do ukończenia tego badziestwa jeszcze kawał drogi, ale skoro tak się stało... :D no nieźle.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności