Skocz do zawartości

Poszukuję model Fiata Pandy


Gość sir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję model 3d Fiata Pandy do amatorskiego projektu. Chcę zrobić coś w stylu symulatora nauki jazdy, potrzebuję akurat model Pandy ponieważ jestem ze Szczecina a tutaj właśnie takie samochody są na naukach jazdy. Jest mi obojętny format i ilość poly, to zawsze można zmienić (no jeśli chodzi o poly to tylko w dół :) ). Dobrze by było gdyby samochód posiadał wnętrze. Nie musi on być jakiś super dokładny, jednak i więcej szczegółów tym lepiej.

 

Aplikacja oczywiście rozprowadzana była by za darmo, wraz z kodem źródłowym. Aplikacja posiada własny format pliku graficznego tak więc tylko naprawdę uparci poradzą sobie z importem geometrii do jakiegoś konkretnego programu :).

 

Jeśli ktoś posiada taki model i nie żąda za jego udostępnienie pieniędzy lub był by w stanie coś takiego zrobić, był bym bardzo wdzięczny.

 

Aplikacja nie będzie gotowa jutro... Jeśli chodzi o kod to jest go już około 7000 linijek (nieco ponad), aktualnie zrobione są już:

- Plug-in do eksportu geometrii z Milkshape'a

- Wczytywanie modeli do programu

- Cała struktura silnika i większość podstawowych klas

- Obsługa CgFX

 

Silnik piszę w C++ od kilku miesięcy. Używam OpenGL'a. Oto screen pokazujący samochód z nałożonym prostym shaderem.

 

www.sir.szot.be/sigma.jpg

 

A tutaj logo silnika :)

 

Sigma Engine - Logo

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności