Skocz do zawartości

[pierwszy flash] www.ift.pl


schwepes

Rekomendowane odpowiedzi

mój pierwszy flash w życiu... stronę robię już ponad miesiąc, bo jednocześnie uczę się podstaw flasha :)

 

jest to strona dla firmy Infotel, z branży telekomunikacyjnej... centrale telefoniczne i związane z tym usługi..

 

na razie jest tylko intro oraz animowane menu.. wersja bez preloadera więc może za 1 razem lekko skakać ;) http://www.ift.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

thnx..

 

jeszcze muszę popracować nad jakimś efektownym otwieraniem się podstron. będzie też trochę zabawy z umożliwieniam aktualizacji klientowi (teksty odczytywane z plików .txt) :-/

 

 

ps. jest jakaś dobra książka albo kurs Action Scriptu dla osoby która nigdy nie programowała w niczym - nawet Pascalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...intro...długie i zwalnia jak nie wiem co ale przyzwoite ;] podoba mi się jak na 1 raz to wypas :D co do książek to zależy jakiego mash Flasha...ja polecam kniki Heliona mam 1 książeczkę Flash 5 Action Script Podstawy troche jej brakuje ale jest stworzona pod kątem robienia właśnie stron we flashu...jednym słowem nie głupio się spisuje :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ale przydalby sie na poczatku loader bo strasznie tnie jak sie pierwszy raz oglada ... no i troche moim zdaniem zbyt marne kolory :) ale ogolnie bardzo dobrze i jak na pierwszy raz to az dziw bierze :D.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlecze się bo jeszcze nie ma preloadera :) ... dołożę go na końcu, to jest na razie wersja testowa..

 

a strona jest to moje pierwsze w ogóle podejście do flasha.. nie robiłem wcześniej w tym nawet bannerów i długo się broniłem .. ale w końcu zostałem zmuszony tym zleceniem :D

 

Flash 5 Action Script Podstawy troche jej brakuje ale jest stworzona pod kątem robienia właśnie stron we flashu

tzn. jest ograniczona do tworzenia stron, bez programowania gier itp. bajerów? - dla mnie to plus ;)

 

ps. pracuję w MX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem czemu tak wielkość :)

chyba dlatego ze ogólnie lubię strony szersze niż wyższe [lol2]

 

mam nadzieję że częste przewijanie za bardzo w czytaniu nie będzie przeszkadzać.. zresztą jakieś duże cenniki można otwierac w nowych oknach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie rozbij to na dwa filmiki- na intro i na strone, bo bez \"skip intro\" sie nie obedzie. Na razie zajmuje 550 kB a z dzwiekiem bedzie sporo wiecej.

 

Na razie samego flasha jest niewiele, raczej docenilbym Twoje zdolnosci w Lightwave. Troche mi tylko chaotyczna koncowka animacji nie pasuje do plynnego ruchu wzdluz kabla. To specjalnie?

 

Nie przepadam za ciezkim flashem w ktorym nad lekkimi wektorami dominuja After Effects i rastrowe animacje 3D, ale w koncu liczy sie efekt i skutecznosc reklamy..

 

Co do tych ciezkich intro to polecam swietne animacje http://www.derbauer.de. Niektore maja po 2 MB. Tylko... niestety zminili dzis strone :( i nie da sie podejrzec ich prac. To.. nie polecam :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by leander

To przy okazji ja sie pochwale moim pierwszym flashem:

http://www.mnf.com.pl (prezentacja)

 

Wykonany 4-5 lat temu, ale do dzis uwazam, ze nie jest zly. Szczegolnie jak na tamte czasy (i dostepny AS) jestem dumny z dzialu \"portfolio\".

jestem pod wrażeniem! technicznie kilka razy lepszy od mojego :o i do tego na dużo gorszym sofcie..

 

 

Koniecznie rozbij to na dwa filmiki- na intro i na strone, bo bez \"skip intro\" sie nie obedzie. Na razie zajmuje 550 kB a z dzwiekiem bedzie sporo wiecej.

 

Na razie samego flasha jest niewiele, raczej docenilbym Twoje zdolnosci w Lightwave. Troche mi tylko chaotyczna koncowka animacji nie pasuje do plynnego ruchu wzdluz kabla. To specjalnie?

 

Nie przepadam za ciezkim flashem w ktorym nad lekkimi wektorami dominuja After Effects i rastrowe animacje 3D, ale w koncu liczy sie efekt i skutecznosc reklamy

będzie strona powitalna gdzie będzie można wybrać pomiędzy opcją z intro lub bez.. i oczywiście będzie preloader (już był w poprzedniej wersji testowej, tylko do tego nie zdążyłem dodać)

 

zamierzeniem było zrobienie dość dynamicznego intra, nawet planowane były pewne \'dodatki\' podczas ruchu wzdłuż kabla, ale pomysł upadł z różnych powodów.. dlatego też trochę tego chaosu na końcu... z perspektywy czasu byc może zrobił bym to inaczej :) bo już jestem bogatszy o pewne umiejętności

 

Drug, dzięki za link..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności