Skocz do zawartości

Komarek i Mucha ekskremenciara-chyba KONIEC


Gość Ravzone

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ravzone

Witam wszystkich. Ja zacz?łem od pewnego czasu robić komarka. Pocz?tki były ciężkie...ale już jest bliżej niż dalej.

Zał?czam pierwsze rendery i poprawki które naniosłem. Proszę o komentarz.

pozdrawaim

http://www.ravzone.com/komar/komar-ren1a.jpg

http://www.ravzone.com/komar/komar-ren2a.jpg

 

a to po poprawkach:

 

http://www.ravzone.com/komar/komar-ren5.jpg

 

http://www.ravzone.com/komar/komar-ren5a.jpg

 

I co wy na to ludziska?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Ravzone

Mam ale to jutro dopiero co? prze?le. Model może bez texturek.

Najlepsze jest to że zacząłem go robić z zupełnie innych pobudek niż bitwa. O niej dowiedziałem się dopiero dziś...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ravzone

Texstury są robione. Dorwałem jedno zdjęcie główki, ale kiepskiej jakości z mikroskopu elektronowego i stałem się z niego wyciągnąć jak najwięcej. Jeśli chodzi o meszek to iluzja stworzona displacementem, poprosu musiałem zrobić bardzo dokładną i gęstą siatkę, skala szarości i dziękuje. Efekcik może być, reszta włosków to parray. Zresztą zobaczcie model...nie jest bardzo skomplikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Tekstury robione rysowane przerabiane z fotek interpoowane i podrasowywane w shopie. Kiedyś myslałem, że trzeba robić zajebiście skomplikowane obiekty, a teraz obiekt nie musi być jakim szczytem kunsztu lecz przy odpowiedniej teksturze i materiale prezentuje się zdecydowanie lepiej....takie są moje wnioski.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnych tutoriali. Sam nawet nie korzystam z jakiś deepaintów i tego typu przystawek. Program byle jaki 2d i unwarp wystarcza w zupełności. Ale minus jest taki że trochę czasu to zajuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mucha naprawde bardzo dobra ! Ten pierwszy renderek wprawil mnie w zdziwienie ;) i przy tej bitwie tez odkrylem ze model mozna bardzo dobrze wzmocnic teksturka a nawet niektore rzeczy nia zasymulowac :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by woldi

Lux pracka

Pierwsza klasa

 

Może zrobisz jakiegoś tutka o teksturowaniu.

 

[piwo]

 

bardzo dobry pomysl :) [spox] [spox]

 

Co do pracy to od strony warsztatu to powiem krotko: roziebalo mnie :D.

Tylko ze mam jedno ALE. ... co 2 muchy robia na lisciu i na tak pieknym zielonym tle... a muchy takie czarne i ponure, z tego co wiem to te owady leca do gowna wiec moze by tak na jakies kupie je posadzic a w tle jakis bardziej ponury widok. :D no chyba ze on ze soba ten tego... to taka ladna sceneria moze byc :).

 

Ponawiam prozbe o tutorial !! (tworzenie textury)

 

ale to musiala zabrzmiec dziwnie :D :D

[lol2]

 

Pozdro [spox]

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za opinie wasze. Dla dokładniejszej informacji powiem, że ani komar, ani muchy nie były finalnie obrabiane w 2d jest to render czysty..oo.

Jeśli chodzi o tutka...hmm..nigdy o tym nie myślałem. Myślę, że jak znajdę odrobine czasu to spróbuje się tym zająć.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że jestem w lekkim szoku...nie sądziełem że będę nominowany nie mówiąć już o..ehh (jaki skromny).

Dziękuje bardzo wszystkim tym którym podobało sie to co zrobiłem, ale także tym którzy czuli obrzydzenie na widok moich wypocin.

Dzięki za sugestie i komentarze, które mobilizowały mnie do pracy.Jest to moja pierwsza bitwa i jednocześnie piewsza wygrana....nie wiem co powiedzieć...thank you verrrry much....siorp siorp.

 

 

\"Jeszcze malutki ale wkrótce duzi?!\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności