Skocz do zawartości

Apokalipsa: Rosyjska ruletka


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

Witma!!Po trzech dniach problemow wracam:)I od razu zabieram sie do dziela...

----

Dlugo myslalem nad udzialem w bitwie, jednak po paru rozmowach(thnx Pablo:)) postanawiam sprobowac swoich sił[boks]

----

Na myśl nawinęło sie tuzin pomysłów,te dobre i te złe, jednak postanowiłem dokladnie je sobie przemyslec i po wnikliwej ocenie wybralem trzy.Moja prośba do użytkowników forum jest taka, abyście sami wytypowali który z nich jest najlepszy i za który mama sie wziąść:) Sam boiwme jestem w kropce:|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1...

Moja pierwsza wizja to stacja benzynowa, trzech, trypowych, polskich kierowców(ewentualnie jeden tirowiec), fiat, lub inne autka, zaś na głównym planie dystrybutor z ceną paliw 6PLN za litr...[leje] Nie jest to co prawda zagłada ziemi, jednak w pewnym sensie apokalipsa(nic tylko sie zastrzelić[killer]:))

----

2.Drugi pomył też nie dokońca poważny. Dwóch typowych malinowych nosów, ludzi ubogich, dla których jedyną radością życia jest alkohol...i pust, ostatnia już butelka,łzy, lament, puste kieszenie...koniec świata!!!!!![pokazal jezyk]

----

3.I trzeci pomysł, tym razem bardziej nie z tej ziemi.Pomysł zaczerpnąłem z galerii zdjęć national geographic, szczegółnie tych, które dotyczą Afryki.Chodzi mi mianowicie o wizję afrykańskich dzieci, ich ojców i matek, obraz niewyobrażalnego ubóstwa i głodu, śmiertelnych chorób, które co dzień uśmiercają niewinne dzieci...AIDS, ospa... Obraz tyczył by wielkiej fabryki, na której obrzerzach położona jest wioska nędzy, mężczyźni wracający z pracy, słaniający się z nóg, zaobrączkowani, z kodami kreskoymi na czołach, głodujące dzieci i matki...Wizja smutna i wyzywająca, można by bowiem można by posądzić mnie o rasizm(nic z tego!!!!!!broń Borze)(Apropos, polecam galerie fotografii national georaphic, niektóre zdjęcia, naprawde zapierają dech w piersi)

----

Oto moje wizje apokalipsy:)Prosze Was zatem o pomoc w wyborze bo sam nie moge sie zdecydować[urwanie glowy] W najbliższym czasie zarzuce pierwsze szkice, może rozjaśni Wam to nieco pole widzenia.

 

Pozdr i czekam na opinie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wiesz 3 bardziej pasuje do tematu zreszta technika dowolna i tresc dowolna tak wiec nei narzucam lecz 3 jest najbardziej przejmujaca i ja jako ja wybral bym to jako temat hmmm mi to i tak obojetne mam swoja bitwe ale czekam na tablet wiec narazie

szkic robie :) ale i tak cos mi nie idze ani czasu wiele obowiazkow i wogole straszna chała :P

 

PS. pisze od ciotki Moniki tak wiec mnie nie ma a moze jestem :D meila moge odebrac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze szkice postaram sie podrzucic jutro, w najgorszym przypadku do czwartku.Pracowac mam zamiar w Photoshopie, gdyz znam go lepiej niz inne programy graficzne i niestety przy pomocy myszy:(Jesli sie uda moze bedzie tablet choc czarno to widze:| Raczej skan i obrobka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie 3!, a przynajmniej nie z tymi kodami kreskowymi - po co - kody sa wyeksploatowana totalnie, motyw jest na ogromnej ilosci plakatow, filmow (a nawet na kazdym produkcie w sklepie:)). IMO 2 jest bardziej uniwersalny niz pierwszy, wiec bedzie dobrze zrozumiany przez nie w calosci polskie jurry, a jest swietny - dowcipny, bez patosu, kiczu itd. pierwszy tez zreszta swietny - iscie apokaliptyczna wizja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to za bardzo pretensjonalne. Wykonanie przyzwoite, ale pomysl... nie w tej wersji.

 

Moze w jakis inny sposob pokazac cierpienie tych ludzi i ich ucisk. Placzacemu dziecku mowie \"nie\" ;)

 

Masz mozliwosci, wiecej ambicji! [soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkic fajny...

 

zobaczymy jak rozwiniesz barwę i jak uzyskasz klimat bo teraz go trochę brakuje....

 

tak w nawiasie to powiem, że sam pomysł wydaje mi się zbyt \"generic\" - bo równie dobrze by pasował do wielu innych tematów.....

 

ale wiem, że to tylko początek i Tiger pokaże pazurki...

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze uda sie zalatwic tablet i bedzie dobrze:)Zaczne kolorki i postaram sie nieco przyblizyc kompletny obraz mojej scenki.Dzis popracuje nad pozostałymi szkicami i zobaczymy co dalej.Postaram sie zrobic cos jeszcze z tym szkicem, moze cos zmienie, dodam jakas postac, chaty...Dzieki zaopinie, powoli łapie o co mi dokladnie chodzi:)

Pozdr zGdyni:)

 

Boowa:dzieki ze wemnie wierzysz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy plot z tylu.....z tym drutem chyba kolczasty......skojarzylo mi sie to z obozem koncentracyjnym w Oswiecimiu.......nie wiem czy to takie moje urojenie czy miales tez takie cos na mysli szkicujac ten plot.......

 

ogolnie szkic sie zapowiada dobrze.......

 

Ps. dalej jestem ciekawy jakby wygladala mina tego goscia ze stacjii benzynowej z rys 1......:P

 

POZDRO :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kodów nie bedzie:)Popracowałem nad tym szkicem i dorzuciłem co nieco tu i ówdzie.Drugi temat narazie wykluczam z listy,jeśli zaś chodzi o pierwszy, cały czas pracuje nad kompiozycją szkicu i narzie efektów brak:(Ale czas przyniesie poprawe:)Puki co 2 szkic tematu nr 3, prosze o zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj moze jeszcze kilka pstaci idacych do wioski, tak zeby bylo widac jaka mase tworza ci ludzie skazani jakby na wymarcie, daj moze leżacemu dziecku jakies resztki okruchy, moze zeby pokazać ze juz nawet jeść nie moze, skzane n smierć, a wlasciwie to juz oczekujace jej pewne swojego losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie daje kolejny screenshot scenki:)Juz zdecydowałem ze to jest to,coś mi z tym petrolem za 6pln nie idzie:| a tu widze juz cały obraz i zaczynam robote na powaznie[boks]Narazie na starym szkicu, nowy trzeba poddać obróbce wg sugestii waszego grona + jeszcze jeden skan:D Narazie efekty dotychczasowe, prosze o opinie, bowiem biore sie do dalszej roboty i nie chce niczego przeoczyć:)

Pozdrowienia[lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Tiger1313

Juz zdecydowałem ze to jest to,coś mi z tym petrolem za 6pln nie idzie:|

 

:( hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip hlip..................szkoda......

 

Ps. a co do pracki to jest wporzo ...... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale narazie musze działać na starym szkicu:( Drugi lezy u kumpla i zapowiada sie ze juz jutro go wezme i podmienie tło,wiec wszystko powinno byc git:)Pana chawtującego i drugiego dziecka nie zabraknie, dodam jeszcze kilka osób wg sugestii Saygona[spox]Praca nabiera rozmachu :D i oto kolejny update:) Dzis tez jeszcze troche nad tym posiedze i zobaczymy jak bedzie to wszystko razem wyglądało.[spox]Zdiekuje za dotychczasowe opinie i prosze o kolejne,widziecie w pracach wiecej dziur niz ja:P

 

giorgione:lepiej nie mów, ja tez wole nie mowic[lol]Niebo chce zostawic sobie na pozniej, tam trzeba bedzie ostro namieszac[urwanie glowy]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie widac krost ani oznak tego ze sa chorzy hmmm praca jest bardzo bradzo fajna tylko narazie mało postaci i tak jak phantom troche zabradzo nasycone te kolory, wiesz wyglada to jakby ta kobieta byla jego matka i nie pozwolila mu sie bawic tak wiec troche te kolory trzeba rozpracowac daj wiecej nendzy rozpaczy brudu itp. ale i tak jestes w pierwszej trojce na drugim miejscu...

 

pierwsza trojka, moje mniemanie:

 

1 phantom

2 tiger exekfo mime

3 pablo

 

tak wiec najlepsi z najlepszych zycze powodzenia mi nie zyccie i tak sie nie przyda :( zero pomyslow malo czasu coz

:( :( :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O krosty sie nie martwcie, to jeszcze nie ostateczne wersja!!Narazie pracuje nad ogólnym wyglądem i średnim nasyceniem szcegółowości, zeby wyglądało to jakoś poprawnie:D Niedługo umieszcze następne update\'y a nad samymi szczególikami popracuje gdy już nałoże wszystkie kolorki,doda sie pare efektów etc.Mam juz w łapkach drugi szkic, tak czy inaczej mime mój faworyt[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa macie racje troche jakos jasno powinno byc ciemno i bardziej 3d poprzednia wersja byla o niebo lepsza trzeba jeszcze popracowac nad glembia i ogolnie z nasyceniem barw, ale i tak uwazam ciebie za autorytet i wogole jestes mistrz i debesciak milego mazania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postarałem poprawić co nieco obraz wg sugestii,jendak są to poprawki wstępne,sama zaś praca wymaga jeszcze kupy czasu, mam nadzieje ze ze wszystkim zdąrze:D Przesyłam następny update i biore sie dalej do roboty.Czekam na kolejne wskazówki i opinie[spox]

pozdr:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci nadchodzący ludzie mają coś zbyt raźny krok. Tak jakby jeden drugiego zagadywał o wrażenia z nowej rozkładówki playboya. Jakoś mi to nie pasuje to pierwszego planu :)

 

Ale technicznie wykonałeś ich naprawdę świetnie. Do podłoża i tła nie będę się na razie czepiał, bo my tu się wymądrzamy a Ty doskonale wiesz co dalej robić.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... jest ładniej ale te postacie idace za bramą sa zabardzo takie pewne siebie i ida jak na wojne :D musisz ich tam poprzewalac co poniektorych dac ciała martwych ludzi no i wiecej głembi 3d, jest super zajebste rozplaowane na maksa wszysto w najlepszym JAK najlepszym porzadku tylko trzeba popracowac nad calym wzglendem technicznym cienie w tym na tych slupach od drutu kolczastego trzeba dac cienie bo sie osdcinaja od tła pozdrawiam i zycze dlaszych sukcesow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Przedstawiam kolejny update pracy, tym razem z ukonczonym jej trzonem, pozostały więc szczegóły, dopieszczanie i liczne poprawki, ktróre już zacząłem i zaczne dalsze wg Waszych wskazówek.Prosze zatem o grad opini i krytyki, przyczepcie sie do wszystkiego, to tylko wpłynie pozytywnie na efekt koncowy mojej roboty[boks] Z góry dzięki[lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak... lecę po całości :)

 

1. ciało za nagrobkiem ma jasną głowę mimo, że na nią pada cień

 

2. prawa ręka dziecka z lewej powinna być zacieniona przez ciało

 

3. oczodół dziecka z prawej za jasny

 

4. cień tego dziecka pada na framugę a powinien na kobietę

 

5. w chmury i w horyzont dodaj żółci - będzie bardziej ogniście

 

6. materiał na dziecku z lewej powinien rzucać dłuższy i miekszy cien na nogę

 

7. brakuje cienia pod naszyjnikiem kobiety

 

8. te budynki w chmurach trochę rozmarz i lekko przykryj pasmami chmur

 

9. może spróbuj dziecku dac przez kontrast żysze oczy

 

10. i światło jest czerwone a na ludziach dałeś białe

 

 

ale tak ogólnie to fajnie....

 

pozdrawiam [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracowałem troche dzisiaj i wczoraj wieczorkiem i otot efekty poprawek, nie wątpie, że i tu znajdziecie niedociągnięcia:)

---

BooWa: Ty to masz oczy:oThnx[mruga]

Pozdr[piwo] i czekam na Wasze opinie:)

---

Zamieszczam link, gdzie znajdziecie ten sam obrazek w lepszej rozdzielczości:

Lepsza rozdzielczość:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie, ostatnie zmiany poprawiły obrazek diametralnie.

 

taka jedna krytyke mam, według mnie te boczne sciany szaro-żółte powinny być w sumie bardziej jednolitego koloru, bo ta żółć teraz wygląda jak by była plamą farby a nie padającym słońcem... mam nadzieje że mówie zrozumiale ;)

 

gratulacje dobrej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podoba, ale swoj 3 orsze dorzuce. pierwsze to strzech, jest troche za czysta, za regularna. drugie to spobuj moze dac ostrzejsze swiatlo, nie tyle silniejsze co ajace mocniejszy kontrast, nich to niebo bedzie pochodną, ale to tylko moje uwagi. czekam na kolejne updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę sami utalentowani ludzie !

Aż głupo mi się wypowiadać ale wiesz co ten krzyż przkuł moją uwagę i uważam, że trzeba coś z nim zrobić wedle koncepcji tzn.

rozjaśnić (tak jakby światłość emanowała z niego)

powiekszyć lub

złamać

Jak dla mnie choć przykuwa on uwagę jest za mało \"wyraźny\".

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności