Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Honda S2000 -> Sikham VS Loozack


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Hello! To będzie mój drugi (i mam nadzieje, że nie ostatni :)) car na forum. Wiem, że nie skończyłem jeszcze Alfy, a już zabieram się za coś innego, ale jakoś tak mnie skusił ten samochód, a do Alfy jeszcze kiedyś napewno wrócę... Więc oto początki...

 

honda.jpg

 

i siateczka...

 

wire1.jpg

wire2.jpg

 

...jeszcze dużo do poprawy, ale obiecałem, że dam WIPa dzisiaj, więc słowa dotrzymuje :] Kolejny update dopiero jutro, teraz czekam na jakieś konkretne bluzgi od was :D [piwo]

 

 

---

notka by DruG: skrocilem troche temat, bo przeskakiwal do drugiej lini i \"smiecil\" w \"ostatnich\".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehm, no ten... jednak dzisiaj updata nie będzie :( znalazłem masę stuffu na stronie S2000 i dopiero teraz widzę ile mam błędów, więc jak je poprawie to wrzucę jakiegoś rednera... tak se nawet myślę czy nie zacząć go od nowa :| zdrówko [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... 4 rano ... jestem nienormalny ... no ale czego to się dla kumpli nie robi :D jednak nie robię Hondy od nowa (bo mi się nie chce :P) więc mały update...

 

honda2.jpg

 

i tradycyjnie siateczka splajn... :)

 

wire5.jpg

 

...dobranoc, hrrrrrrrrrrr... [ziewa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

... 4 rano ... jestem nienormalny ...

 

hmmm... dlaczego od razu nienormalny, co najwyżej niewyspany :D . A to całkiem normalna pora jeszcze [yes]

 

Co do modelu. Idzie Ci całkiem dobrze. Udaje Ci się unikać kaszany i powierzchnia wygląda na całkiem gładką i równą.

 

Z siatki widzę, że korzystasz z uchwytów beziera. Ja jakoś nie mogłem się do nich przekonać i używam tylko corner\'ów.

 

Tak więc powodzenia w dalszej pracy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) a co do beziera to jednak wolę go używać zamiast cornerów, bo mogę w kontrolowany sposób uzyskiwać gładką powierzchnię, tzn. od razu widzę co robie a nie dopiero po meshsmooth... dzisiaj prawdopodobnie kolejny update, no chyba że mi oczy wyskoczą przez okno, jak się dowiedzą, że znowu mam zamiar siedzieć przy Maxie [lol2] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Loozack idz ty sie wyśpij lepiej :P

 

an nowym renderze jest ten sam bug tylko dałeś takei ustawienie kamery że nie widać

 

a nie poprwiłeś go bo widac po siatce

 

założe sie że jak dasz z tej zamej perspektywy to go bedzie tak zamo widać

 

zresztę na niby nowym też go widać mało ale jednak

 

:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Pablo ale jakoś ci nie wierzę :D P.S. to jest tylko bryła auta robiona splajnami, więc nie patrzcie na te drobne niedociągnięcia :P później je poprawie w edit mesh jak zmniejszę interpolation, bo narazie interpolation jest ustawione na 10, żebym widział co robię :) zdrówko [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie boisz przecież i tak wygrasz [spox]

 

ja nawet jak lepszy zrobie ( w co wątpię ) to przegram chyba że będą oceniać ludzie z poza Polski

 

chyba że sie myle

 

a tymczasem żeby podtrzymać tempo updaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham, jak patrzę na twoją Honde i na tą gładkość to sobie myślę, że już nigdy nic splajnami nie wymodeluję... ile tam roboty !! a tu proszę, kilka godzin i masz tyle co ja robię już od czterech dni :| nic tylko się pochlastać ;) ja się nie wyrobiłem do 21, więc niestety ale updata zamieszczę dopiero w nocy (będe siedział przed kompem aż się zesram, ale updata wrzuce :D) P.S. ludzie, piszcie coś !! krytyka mile widziana :) narka [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności