Skocz do zawartości

250gto - problem


neos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jakieś tam doświadczenie z rhino mam. Zrobiłem mase drobnych modeli, prawie skończony samochód, ale w dalszym ciągu nie czuje się pewnie.

Postanowilem wymodelowac ferrari 250 gto, jako takie proste auto ktore mógłbym jaknajszybciej skończyć. Ledwo zacząłem i już mam problem, od wczoraj zachodzę w głowę jak zrobić przód. Próbowałem robić profile całej maski i łaczyć je loftem. Wychodziło mi kiepsko a i miałem potem problem z zamknięciem przodu.

 

250GTO.jpg

 

Nie oczekuje od Was gotowych rozwiązań czy niewiadomo czego, proszę jedynie o wskazówki jak Wy byście to zrobili.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czy o jest latwy model dla rhino hym raczej nie :) bo musisz zrobic blotniki i srodek maski potem profile pomiedzy maską i blotnikami gdzie poem sie okaze ze jak wycinasz lampe to wszystko sie kasani i tak mozna podchodzic do tego z 20x bez history profile 2raile itd dluge bedzie to meczyl polecam cos na poczatek bardziej kwadratowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie cos pokroju tego focusa bardzo przyjemny do modelowania w rhino mocne rysy proste sweepy i nic wiecej

 

Aaaaa to dlatego teraz te auta takie kanciate wymyslaja ;) Ktos (z projektantow) cos zrobi w 3D (kwadratowego) i zaczyna sie nowa epoka popularnego "kanta" :) :>:>:>:> NO a z tym Ferrari to faktycznie bedzie problemik... :/ To co Bzyku ma na mysli mozesz zobaczyc na stronie www.suurland.com -> patrz Porshe. Tam sa pokazane siatki - ale Porshe nie mialo takiego wlotu z przodu jak to Ferrari wiec i tak bedziesz mial problem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności