Skocz do zawartości

Rekordy!


Plastique

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynam ten temat bo chodzi mi o to, aby się dzowiedziec kto mnie pobije - mianowicie konkretnie chodzi mi o sprzę czy ktoś pracuje na sprzęcie gorszym niż: AMD k5 110MHZ, 32mb RAM, HDD 3,2 Gb, no i mysz i monitor :D. Ja przy tej konfiguracji mam zainstalowanego MAX\'a 3 i musze powiedziec ze nie jest tak najgożej wszystko chodzi ładnie tylko się troche długo renderuje... Jak ktoś jest lepszy to prosze o posty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Łojej.... Na początku myślałem że sobie jaja robisz... Obecnie w moim wolniejszym komputerze karta graficzna jest szybciej taktowana niż twój procesor...

 

No ale to nie zmienia faktu że zacząłem pracę z 3d na... 286 z 2 MB RAM\'u (na PC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabawę zaczynałem z maxem wersja bodajże 1.2 na P75 o/c 90, 48 Mb ramu do tego karta 1 megowa Cirus Logic jakoś tak żle wcale nie było scenkę około 300 tyś trójkątów w 12 min mi komp wyrenderował jak znajdę linka tutaj na forum to pokaże Wam końcowy efekt mego pewnie już nieżyjącego kompa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

486 100Mhz i 8MB ramu. Windoza 3.11 i Micrographix 3D w wersji chyba 2.1

 

a max to już póxniejsza historia:

3D STUDIO kinetix'a r2 to już był 133MHz i 16MB ramu.

 

 

co prawda teraz takie procesory montują w pralkach automatycznych.

ale w sumie kiedyś zaledwie 1/6 mocy procka 486 wystarczyła, żeby wysłac Apollo na Księżyc :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam i lacze sie z toba w modlitwach o lepszego kompa

 

 

eeej tego kompa to ja mialem w 2002!! dzizes xD wsumie byl fajny nawet tak z perpesktywy czasu sobie mysle no ale to juz historia teraz mam juz znacznie lepszy sprzet, moze nie jakis super ale daje rade.

 

pozdrowki i patrzec na daty :P !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności