Skocz do zawartości

Wszechswiat jak zrobic...


Rekomendowane odpowiedzi

a wiec mam problem bo robie sobie taki tam mały kosmos ale mam problem z wytworzeniem otoczenia wszelkie texturki jakie posiadam są albo za małe albo widac łączenia Czy ktos mógł by mi pomóc Moze lepiej to wymodelowac ( za duzo roboty) ?? próbowałem Particle ale komp troche siada a wynik mnie nie zadowala . Co mam począc Please help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

planety to sphere, galaktyki to plane z mask map (i przezroczystosc), nawet pierscienie na planetach tak zrobisz

 

zawsze tez mozna dac kilka planes, kazdy oddalony od siebie i na nich dac mask map, z narysowanymi planetami (czy tam opacity czy jak to nazywacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozesz noise uzyc ?

Jak po robocie doczłapie się na chate to zarzuce jak to wygąda - wg mnie całkiem nieźle.

 

 

 

Ano i zapomniałbym - jeżeli chcesz mieć idalnie wyglądający kosmos poprzez uzycie teksturki to zainteresuj się GIMP'owymi fractalami - poprostu cód miód orzeszki :)

 

 

BTW. Te teksturki twojej planety to są te dołączone do maxa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coż...zrobić kilka sobie pklanetek zwyszajnie ze sphera...porozrzucać na wmiare duza odlegloś od siebie. Potem strzelić jakiegoś duzego sphera (w niem działa by się "akcja" animki) z teksturką nieba czarną ale głównie tak by były na niej tagze jakieś gwiazdki...najlepiej by się one lekko zarzyły a sam kolor nieba (czarny) najlepiej na jakiś opacity...(50%) i jeszcze czarny basground i jakoś to moze wyglądac ciekawaie w miare...ale ja to wymyśliłem na poczekaniu i nie wiem dokładnie jak to bedzie wyglądać więc radzie jeszcze nad tym pomyśleć...ale przetestowac zawsze mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności