Skocz do zawartości

plyta glowna do p4 HT 2,6


robczan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najlepiej Plytka ze stajni Intela lub MSI bez grafiki na pokladzie za to z dzwiekiem i fire wire. Co do chipu to wiadomo Intel 875 (obsluga dual ram, PAT,. i cala reszta).

Mozliwe ze na takiej bedziesz mogl nawet prescotta nowego zapodac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego profesora student kupił kilka miechów temu płytę pod P4, ale taki wypasik że mógł wszytko kręcić naniej i z około 2GHz zrobił jakieś 3GHz, ja mam 2,4GHz i nie mogłem nawet podkręcić na 2,8GHz bo się wywalal po 5 min. pracy :(

 

Lecz czemu Intela kupujesz procek? Mam drugiego kompa Amde i wiem jedno że raczej nigdy już nie będę kupował Intela -jedynie tego co obecnie mam może rozbuduję - sprawdzałem parę P4 i Athlony XP ze łzami w oczach przyznaje że Amde wygrywał a jeśli przegywał to znikomo. Dodam że różnice w prockach były spore :) bo P4 2,4GHz kontra Athlon XP 1800XP czyli jakieś 1,54GHz

 

Więc ja tam od Intela już uciekam, a szkoda tyle wydałem na niego :(

 

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus P4C800 Intel 875P + LAN 1 GB + SATA

ATX, Socket 478, FSB 400-800 MHz (obsługa Hyper-Threading), chipset Intel 875P Canterwood, 4x DDR 266 - 400 (maks. 4GB), 5x PCI, AGP x8, 4x USB v2.0, układ dźwiękowy ADI AD1985 SoundMAX (6 kanałów, S/PDIF out), ATA/100 i Serial ATA, zintegrowana karta sieciowa 3COM 3C940 1000 Mbps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności