Skocz do zawartości

Pomoc przy uruchamianiu Softimage Xsi 5.0


laserpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wersje mam soft image xsi 5.0 ale nie wiem jak wlaczyc ten program pisze cos o licencji czy cos w tym stylu license failure. A opcje po zainstalowaniu mam takie softimage product ->softimage xsi 5.0 ->documentation,command prompt,filpbook,setup,user tools,xsi advanced,xsi essentials,xsicab nie wiem co mam zrobic bo co nacisne to nie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dziala problem byl chyba z tym serwerem bo sie burzyl cos o licencje ale juz wszystko ok wielkie dzieki!!, a mam jeszcze 1 pytanko czy jest do tego wogole jakies spolszczenie , pewnie nie , a jakies linki znasz gdzie mozna poczytac cos o tym programie po polsku taki kurs nauczania bede wdzieczny pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie ma necika pod usb ?

 

Nawet wtedy. Trzeba zainstalować taką fejkową katrtę sieciową, ale nie pamietam jak to szło, bo mam Fnd.

 

czy jest do tego wogole jakies spolszczenie , pewnie nie , a jakies linki znasz gdzie mozna poczytac cos o tym programie po polsku taki kurs nauczania bede wdzieczny pozdrawiam

 

nietsty nie znam. spolszczenia nie ma.

 

a z angielskich to:

 

http://www.xsibase.com, http://www.edharriss.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to ja jeszcze raz w tym temacie. Byłem na rozmowie w sprawie pracy w pewnej firmie i tam poproszono mnie o zapoznanie się z XSI. Ściągnełem z ich stonki triala ale mam problem, to nie działa. Mam ten sam komunikat naa temat licencii, czy to w ogóle chodzi bez sieciówki ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności