Skocz do zawartości

Apokalipsa: Noc Zniszczenia


BIRKoFF

Rekomendowane odpowiedzi

Wakacje mam wiec dużo czasu wolnego do wykorzystania i postanowiłem zawalczyć w Bitwie.

 

Nie za dobrze maluje 2D ale na bitwie każdy możne zostać bohaterem;), jeżeli ma odwagę i pomysł fajny;)

Ja na bitwę idę z pomysłem swoim oryginalnym [mam taką nadzieje], ale nie wiem czy uda mi się w ogóle z kończyć tą prace.

 

Narazie zamieszczam dwa szkice, wiem ze na szkicach prawie nic nie widać ale kontury powoli się rysują)

 

Praca będzie mniej więcej przestawiać miasto które jest burzone i palone przez siły Apokalipsy trudno to opisać wszędzie chaos zapanuje;) itp.

 

http://www.birkoff.artysta.pl/szkic02.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Praca ładna, ale poprzez kolory stracila na wartości.Stałą się jak dla mnie zbyt wesoła.Bardziej pasuje teraz tytuł ,Dzień Zniszczenia.Jest ładna, ale poprzednia wersja o niebo lepsza.Jeśli nawet brak w niej koloru(dodaj niebieski i przebłyski ognia, które w niewielkiej ilości kontrastowałyby z całą pracą nadają atmosferę niepokoju)to miała ona niepowtarzalny klimat.Wersja w kolorze \"przyjemniejsza\" dla oka, co jednak odbija się utratą tego specyficznego ziarna, nadającego jej TEN smaczek:)

Mimo tego podoba mi się, jestem na Tak[spox]

Pozdrowienia[piwo]i powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności