Skocz do zawartości

Realviz ReTimer 2.55 problemy


sroczan

Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak mam kilka problemów z tym programikiem:

 

-nie moge załadowac nieskompresowanych plików avi gdyż wyskakuje internal error (a na innym kompie pliki nie skompresowane sie ładują ale program sie wiesza)

 

-jak juz uda mi sie wyrenderowac zwolniony filmik to niemam głosu pozatym jest strasznie kiepskiej jakosci i

 

-po trzecie już nie wiem którego kodeka użyć do kompresji żeby uzyskać jak najlepsza jakość

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

-nie moge załadowac nieskompresowanych plików avi gdyż wyskakuje internal error (a na innym kompie pliki nie skompresowane sie ładują ale program sie wiesza)
to przerob na skompresowany, moze jakis indeo5?

-jak juz uda mi sie wyrenderowac zwolniony filmik to niemam głosu pozatym jest strasznie kiepskiej jakosci i
dodaj glos osobno w innym sofcie, pozatym chcesz dzwiek rozciagac?

wiadomo ze sie zepsuje

-po trzecie już nie wiem którego kodeka użyć do kompresji żeby uzyskać jak najlepsza jakość
ale finalnie czy jak?

i co chcesz z tym zrobic?

jak do zastosowan web to jakies wmv lub mov a jak zeby sobie w domu poogladac to xvid lib inny divx ewentualnie mpeg2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak własnie zrobiłem wrzuciłem skompresowany, tylko te problemy z jakością, mnie dobijają, z drugiej strony jesli ten zwolniony i wyrenderowany klip chce zaimoprtowac do adobe premiere to co mam go rozkompresowac? bo u mnie przynajmniej nie ładuje skompresowanych plików programik premiere pro 7 ?

:-[ (totalny noob ze mnie jesli chodzi o kodeki i kodowanie)

 

i jeszcze jedno czy retimer obrabia również głos? czy tylko u mnie tak dziwnie sie zachowuje

 

własnie i nie wiem jakiego kodeka użyć finalnie czaqs mnie goni, a dopiero zaczynam sie z tym wszystkim bawić ale zależy mi na jak najlepszej jakosci bo bedzie to reklama dla takiej firmy ale generalnie chodzi o póżniejsze odtwarzanie na domowym dvd lub pececie (stylistyka zdania do bani fu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, pomylilem sie, myslalem ze caly czas chodzi o retimera pod AE... (me dumb ass)

 

Chociaz tego realviza tez uzywalem, on chyba nie robi audio, zreszta audio i tak kazdy program zniszczy, uzyj jakies cool edit lub soundforge do zwolnienia audio.

 

a kodek? moze HuffYuf? nie znam linka i nie wiem czy darmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedzi uzyłem kodeka indeo czy jakoś tak i wszystko sie ładnie ładuje nie ma z niczym problemów właśnie z dźwiękim też rozkminiłem że można w innym programiku tylko dany fragment zwolnić...

 

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności