Skocz do zawartości

ono i ona + inne rysunki


Laser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm szczerze powiedziawszy to nie wiem co napisać - napewno to, że praca wygląda na nieskończoną i to nie dlatego, że nie ma tła...

 

przedewszystkim brakuje jakiegoś smaku w kompozycji i peryspektywie - może gdyby drzewo było ciemniejsze z tymi kropkami - tworzyłoby następny plan - a tak wyglada jakby - hmmmm to była jakas jej myśl....

 

podoba mi się niedbała zabawa plamą ale niestety (i chyba się nie mylę) nie jest poparta warsztatem....

 

zatem popracuj nad tą pracką....

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dzieki :-) to miała być jej myśl :-) Fakt, brakuje warsztatu bo strasznie dawno nic 2d nierobiłem a juz napewno nie na tablecie. Właśnie od brata pozyczyłem i sie bawić zaczałem :) Świetna sprawa.

 

 

Problem z dokończeniem tej pracy jest taki ze chciałem pokazać jak zaganiana osoba współczesnego miasta marzy o przyrodzie ale gdzieś w połowie straciłem wątek... Może wy cos podpowiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co powstaje, troszke patetyczne kolorki ale nieodrazu rzym zbudowano. Trza poćwiczyć jeszcze, ale jak wam się podoba??

poidrz1.jpg

 

i jako bonus :-) znaleziony w szkolnym zeszycie :) długopis art z troche zwaloną jedną nogą :)

 

kolo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam!

Na pewno musisz popracowac mocniej cieniem, wyrownac oczy, wydobyc je z ciala [wow], wiesz o co chodzi :).Powroc do szczegolow z pierwszego rysunku i je uwidocznic sprobuj. To tak na szybko w moim pierwszym tu poscie [winko]. Madrzyc sie nie bede bo sie ucze tez :)

 

Zdrowko i powodzenia

 

Ps. A rysunek fajny, pocwicz kolorowanie na nim wlasnie moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze, koloru się uczę dopiero. I to szczerze mówiąc pod wpływem tego co u Biglebowskiego zobaczyłem :) Wcześniej raczej komiksowe szkice ołówiek, cienkopisem i długopisem.

To efekt dzisiejszej zabawy kolorami za pomoca myszki. Tak na szybko.

Co o tym sądzicie?

 

dziura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności