Skocz do zawartości

Katedra na dvd - już jest!


VGT

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już możliwość zamawiania Katedry na DVD i ciekawi mnie, czy dużo osób z forum planuje taki zakup, a jeśli tak, to czy to będzie wersja standardowa, czy limitowana?

 

Na początek ja: zamówiłem już sobie wersję limitowaną, ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie mam w domu DVD :D:D - będzie trzeba do kumpli polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

www.dvdland.pl

www.dvdmania.pl

www.e-dvd.pl

www.filmoteka.com.pl

www.isdvd.pl

www.merlin.pl

www.oceandvd.pl

www.stereo.pl

Tylko sie pospiesz bo w większosci juz nie ma... najlepiej zarejestrój sie na stronie platige, będą ci przesyłali info co gdzie i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) - nie zaglądałem pod wszystkie adresy, ale te, na których byłem - za każdym razem Katedra była na pierwszym miejscu wśród najpopularniejszych tytułów - to się nazywa sukces :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem podzielic sie z wami moja opinia na temat Katedry ver. DVD. Ogolnie mowiac jest bardzo dobra ! Jest wiele materialow dodatkowych w ktorych Tomek pokazuje etapy pracy nad filmem , omawia wykorzystane techniki i omawia kilka trickow. Ogolnie jest to znakomity tutorial dla wszystkich ! Super sie oglada i technicznie jest pierwsza klasa ... jedynym mankamentem jak dla mnie jest zwiastun nowej animacji Tomka... praktycznie niewiele pokazal. Ogolnie na 5+ :D Polecam kazdemu milosnikowi grafiki i animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersję limitowaną chyba po prostu nieco później rozsyłają. Ja zamówiłem w dniu kiedy utworzyłem ten temat (31 lipiec) i listonosz przyszedł z paczuszką dzisiaj... w zasadzie wczoraj (14 sierpnia).

 

No to teraz ma ktoś DVD i mieszka na tyle blisko, aby chciało mi się iść?? [lol] [lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Gith

Premiera byla dopiero 11 Sierpnia...

 

Tak, wiem o tym, ale pisząc o opóźnieniu sugerowałem się wypowiedzią Gacka, który otrzymał wesję standardową już 12 sierpnia, czyli w dzień po premierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychwyciłem jeszcze jedną rzecz, ale nie chciałem robić nowego tematu więc zamieszczam tutaj.

 

Nie wiem, czy mieliście okazję przycztać ten thread:

 

http://www.cgtalk.com/showthread.php?s=&threadid=85090

 

Wygląda na to, że Tomek Bagiński ma już nawet naśladowców. Teraz tylko za bardzo nie wiem, czy to dobrze, czy źle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez juz mam (a moze dopiero) niestety tylko standardowa a nie limitowana, ale i tak jest świetna. Tylko przydałby sie jakis darmowy dvd player (bo z pol godziny szukalem w swoim bur... balaganie).

 

Reportaż jest świetny, a trailer Sztuki spadania, może i mało pokazuje ale pomysł połączenia go z Katedrą jest genialny :).

 

A więc jak jescze nie macie, to polecam zakupić, a ci którzy mają wiedzą, że mam rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności