Skocz do zawartości

A moze by zrobic dzial "Zlota galeria" czyli najlepsze z najepszych


Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A moze sie nie spotkalo bo pomysl mial slaby marketing?

 

Na max3d jest mase niezlych prac ale sa one spychane przez duzo kiepskich grafik.

 

Taka galeria najlepszych podnosila by poziom calego forum i bylaby jakas tam nagroda dla tych, ktorzy wladowali sporo czasu i pracy w swoje dzielo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jest z http://max3d.pl/goldgallery.php - trafiaja tu pracki które naprawde na to zasługują - sam chciałem aby było cos takiego jak na cgtalku a mianowicie zintergoranie złotej galeri wraz z forum ale proponowałem już to rozwiązanie jakis czas temu więc myśle ze nie ma sensu znów przerabiać tego samego tematu - choc jestem na tak :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co kto decyduje ? o tym która pracka trafia do złotej galeri czy o tym że nie będzie (chyba) działu złota galeria bezposrednio na forum ? bo jeśli o tym czy będzie na forum to głównie zależy od Adriana(dla nie wtajemniczonych - Adek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co kto decyduje ? o tym która pracka trafia do złotej galeri czy o tym że nie będzie (chyba) działu złota galeria bezposrednio na forum ? bo jeśli o tym czy będzie na forum to głównie zależy od Adriana(dla nie wtajemniczonych - Adek)

 

Mialem na mysli, ze na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO takie samo przegięcie jak z kartami członkowskimi w supermarketach- najpierw złota, potem platynowa, potem dodamy brylantową... są rekomendacje na stronie głównej serwisu, jest galeria pobitewna, jest galeria skończonych prac 2d i 3d - jeszcze mało ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak zrobić dział , gdzie mozna rozmawiać i nie są zamykane wątki ?

bo zauwazam ze juz kilka razy ktos cos pisze i tak sie dzieje.

Są jakies zasady tym regulujace ? Bo nie kumam za cholere z czego sie bierze wybiorcze zamykanie - jest dzial wolne dyskusje i myslalem ze tamn sobie moga ludzie dyskutować. To są pytania - mozliwe ze kiedyśto juz omawialiscie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

kannu - nie tylko Ty jesteś tym poruszony... coś mi się wydaje, że niektórzy za bardzo wczuwają się w "misję" - a forum na tym traci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnial mi sie czasy gdy do lepszy pracek linki i ich obrazek byl tam na gorze gdzie teraz sa reklamy ;/ i to nawet bardzo ladnie wygladalo, zawsze chcialem sie tam pojawic ;p

 

 

bo jeśli o tym czy będzie na forum to głównie zależy od Adriana(dla nie wtajemniczonych - Adek)

Wy juz na "ty" jestescie ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności