Skocz do zawartości

Kalendarz MAX3d.pl


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu mowie ze nie chodzi mi o kalendarz drukowany w drukarni w milionach kopii tylko....

 

Proponuje zrobienie kalendarza na przyszly rok, przygotowany w jakims formacie, tak zeby kazdy mogl sobie wydrukowac w domu badz wrzucic na tapete itd. W ramach glosowania lub sugestii wybralibysmy 12 najlepszych prac, dodali do tego cyferki, zeskalowali do A4 i wrzucili na ftp. Kazdy by mogl sobie sciagnac i miec mila pamiatke na przyszly rok :) Moze nawet bysmy dostali pozwolenie na logo max3d.pl ?

 

Kto za kto przeciw kto sie wstrzymuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to moze jakies rekomendacje ?

fajne prace czy cos?

niech kazdy wrzuci ze 3 rendery z tego forum (ale spytajcie autora zawczasu, chociaz i tak wszyscy sie pewnie zgodza)

 

ja mam jeszcze jeden dobry pomysl :) hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze jakies rekomendacje ?

 

o! swietny pomysl! :P

 

 

niech kazdy wrzuci ze 3 rendery z tego forum (ale spytajcie autora zawczasu, chociaz i tak wszyscy sie pewnie zgodza)

 

a dlaczego rendery? przecie max3d.pl to tez serwis 2d (choc wiekszy nacisk kladzie na 3d..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł :D jestem jak najbardziej za .... a gdyby się dało to dać do drukarni i kupić profesjonalnie wydrukowane na dobrym papierze to już wogóle wypas :D ja niestety drukarki niemam :(

jak będzie problem z wyborem "tylko" 12 prac to można zrobić 2-tygodniowy (też takie są :P)

a co do zdjęć/avatarów to mam (chyba) świetny pomysł :) można umieściś nick i avatar każdego usera w dniu kiedy ma urodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie drukowanego z drukarni bo na to nikt nie pojdzie albo sprzedane beda dwa

 

javor: u kogos mozesz wydrukowac, zrobie tez wersje wallpaper

a dlaczego rendery? przecie max3d.pl to tez serwis 2d (choc wiekszy nacisk kladzie na 3d..)

zle napisalem, bardziej chodzilo mi o prace dopieszczone niz tam skriny siatki czy czegos takiego, 2d tez wchodzi w gre

albo fotki ze zlotów :D:D

e-e

illy sonda musi byc tylko kto wybierze prace do sondy :D

Nom wlasnie, a kto wybierze tych co beda wybierac prace do sondy

wiecie co w jednym z miesiacow moglyby byc avatory userow :D ?
e-e

a co do zdjęć/avatarów to mam (chyba) świetny pomysł :) można umieściś nick i avatar każdego usera w dniu kiedy ma urodziny :)

tez e-e, za duzo by tego bylo, najlepiej zeby na a4 sie zmiescilo i tyle...

pozatym malo czasu, nowy rok juz niedlugo ;p

 

 

zaraz sie naradze z moim glownym moderatorem i cos wymyslim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wszyscy wiemy jak to wyglada pozniej z kupnem takiego stuffu

 

no chyba ze znajdzie sie jakis projektant DTP, i podopwie jak zrobic plik, zeby ci w drukarni wydrukowali i wtedy tez taka wersje by sie podrzucilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytam przy okazji - a niezna ktos z was firmy/osoby która opłatnie wydrukowała by pracke w formacie 2 x większym niz a4 - nei wiem kjak to sie nazywa na papieprze fotograficznym i wysłała pod podany adres ? mozę sa jakies takie firmy które sie tym trudzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ja też jestem za takim pomysłem naprawdę strzał w dziesiątkę. Jeśli nie będzie wersji drukowanej to zawsze można sobie wywołać w jakimś zakładzie fotograficznym np. format A4 na papierze matowym lub błyszczącym – jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytam przy okazji - a niezna ktos z was firmy/osoby która opłatnie wydrukowała by pracke w formacie 2 x większym niz a4 - nei wiem kjak to sie nazywa na papieprze fotograficznym i wysłała pod podany adres ? mozę sa jakies takie firmy które sie tym trudzą ?

 

2x a4 to a3 tak na moje oko :)

nie znam żadnej takiej firmy, ale jeśli ładnie porprosisz to mogę Ci na niskonakładowej laserówce xeroxa druknąć taką prackę - z tym, ze ciężko byłoby u mnie z papierem fotograficznym tej wielkości - na stanie jest chyba tylko nabłyszczany :) Odezwij się na prv..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności