Skocz do zawartości

ZlOt FoRuMoWiCzÓw MaX3d.Pl


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Hello! Nie wiem czy ktoś już wcześniej nie wpadł na taki pomysł, ale co sądzicie o zrobieniu zlotu, na którym pojawiłyby się wszystkie persony (albo przynajmniej większość :)) związane z tym forum, albo poprostu z grafiką 3d. Mogłyby być jakieś konkursy, grill i ogólnie loozacka atmosfera [lol2] Co o tym sądzicie ?? A zwłaszcza co o tym sądzą administratorzy i czy w ogóle byłoby to możliwe... No to po małym [piwo] ...powiedział rolnik wyjmując swojego fiu... z sieczkarni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Kveldulv

Dokładnie, znalazło się pare osób które wykazały trochę inicjatywy i przyjechały na zlot i na [piwo] . A nie tylko rzucały suchymi słowami na forum !!

 

Mozesz mi powiedziec kto mial najdalej na zlot ??,,,,,,chyba wiekszosc osob ( albo wszyscy) byli z okolic......a ja z Rudy mam jechac caly dzien.....a wy zescie podjechali sobie miejskim na miejsce......no wybacz.......to ja tez sobie moge zorganizowac zlot w Katowicach....ludzie z okolic SLaska przyjda napewno....a potem napisze na forum....ze ci ktorzy nie przyszli \"rzucaja slowa na forum\"...........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

jak na przyklad ja.. choc szczerze mowiac to raczej byl zlot metali / \"satanistow\" niz max3d maniakow ale no coz.... super ludzie to są a nie jacys tam łysi hiphopowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiecie na \"okregowe zloty\"??????

ustalili byśmy ze 4-5 miast gdzie zebrali byśmy się w ten sam dzien.. np. jakas sobota/niedziela w pazdzierniku/listopadzie...

i wtedy ludzie z okoli wawy pojada do wawy, ci z poludnia np. do krakowa, centrum do poznania, bydgoszczy lub torunia (bede tam siedzial juz od pazdziernika) itd.itp.. zrobi sie listy chetnych do poszczegolnych miast

i jak wypala takie okregowe, gdzie nie bedzie za daleko kazdemu, to za jakis czas, gdy jusz sie bardziej zintegrujemy zrobimy jakis wiekszy wypad, jusz nie na pifko do pubu, ale gdzies nad jeziorko na grilla albo cus w tym stylu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnet pomysł nie głupi niech każdy kandydaturę jakiegoś miasta do którego bez problemowo mógłby się wybrać jakoś sie to zsumuje zrobi jakąś sonde czy coś i jak dobrze pójdzie to kilka takich wypadów wypali.

 

Co do tej bitwy to jestem zainteresowany, ale jak ty to widzisz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Krzysztof Kucharz

Idąc dalej za \"okręgową\" myślą, można zrobić \"okręgową\" bitwę 3D.. Np. małoposka kontra wielkopolska - temat obojętny :)

 

No to jeszcze by uszło :D

Dobrze, że nikt nie wymyślił bitwy miast - bo nie miałbym szans :P[lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2]

 

Pozdrawiam

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że mój temat się odkurzył :D

fajnie by było się tak spotkać w większym gronie i się naje... khem, zintegrować bardziej :) [piwo] ale powiedzcie mi... kto mieszka blisko Zgierza ?? [lol2] dodam, że to jest koło Łodzi, bo 99% osób tego nie wie :P i się wcale nie dziwię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack ja wiem gdzie:) A do zgierza to kiedyś zajże i na gg sie umówimy i się naje...khem zintegrujemy(bez skojażeń:mad: ):):):)

 

ps. tylko sie mnie nie przestrasz;)

 

--------edit-------

swietlik - biednym zawsze wiatr w oczy :)

 

pozdro

KAIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności