Skocz do zawartości

Bitwa: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kliment - powszechnie wiadomo że Naomi to bestia ;) a jak czołg pięknie wymodelujesz to kto wie ? ;) a tak poważnie to mógłbyś zrobić 2 stojące naprzeciw siebie czołgi - jeden to piękna tankietka (albo dziewczę z kwiatkiem) a drugi to ubłocona , straszliwa bestia w postaci niemieckiego Tygrysa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz że w temacie bitwy mieszczą się jedynie silikonowe laski na grzbietach włochatych goryli to sorry, na brak pomysłów i wyobraźni niewiele da się poradzić. Temat jest w brew pozorom cholernie szeroki i nawet czołgista jest w stanie podołać. Jak się spodziewasz tematu Ferrari Enzo czy Jagdpanther to się obawiam że nie doczekasz. W tym konkursie nie chodzi wyłącznie o skill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: na brak wyobraźni nie nazekam a umiejętność podkpiwania sobie z samego siebie bywa bardzo cenna. ale rozumiem ze tak uzdolnieni i obdazeni nieskończenie kreatywna wyobraźnią jak pan biglebowsky są ponad tym . Gratuluje. A moze ktos ma za małe poczucie humoru poprostu.... ale pax pax..swieta idą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - mam pytanie - dlaczego ta bitwa nie ma podziału na 2d i 3d ?? Czy ja o czymś nie wiem?? :] Czy może zrobiono tak z faktu, że w 2d była mniejsza ilość uczestników a taka sama ilość nagród?? Czy po prostu z lenistwa - ktoś mi może wyjaśni ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Możliwie największy ale bez przesady, nie ma w planach drukowania prac więc wystarczą rozdzielczości typowe dla wystawiania obrazków w sieci.

 

Marduk. Nikt nie zabrania robić animacji ale takowa w ocenianiu nie będzie raczej brana pod uwagę. O jurorów sie nie martw, chyba dadzą radę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dahaka -> piszą posta wejdź w opcje zaawansowane i tam jest opcja zarządzania załącznikami. Dodając załącznik do pierwszego postu dodajesz również miniaturkę w liście tematów. Dobrze jest jedna updaty dodawać do nowych postów, żeby powstawał swoisty WIP.

 

Safranow -> chociaż napisz w wątku coś o pracy, możesz też zrobić tak jak arturros Ci polecił. Zamieszczanie postępu jest JAK NAJBARDZIEJ WSKAZANE ale nie jest konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e... podciaganie tematu pod jakis inny konkurs to kiepski pomysl...

 

 

ja bylbym naprawde bardzo zadowolony, gdyby w przyszlej bitwie pojawil sie temat rodzaju landscape / architektura painting & modeling :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Terminy:

 

23.12.2005 - rozpoczęcie Bitwy

 

23.02.2006 - z wątków uczestników zostanie pobrany plik prezentujący aktualny stan pracy i grono moderatorów przyzna nominacje w ilości zależnej od poziomu prac (jednak nie więcej niż 15 prac)."

 

Czy to znaczy ze w czwartek wieczorem jeszcze mozna cos poprawic i wrzucic czy tylko w srode wieczoream, a w czwartejk juz wybor prac jest? Bo ja bym byl masakrycznie wdzieczny jakbym w czwartek wieczor mogl jeszcze dorobic kilka rzeczy przed wyborem prac do finalu... bardzo nieczasowy jestem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest bardzo malo czasu! W pracy do siedemnastej - w srode wieczorem trening i w sumie to najwiecej moglbym wlasnie w czwartek zrobic wiec mi na nim troche zalezy? To jak z tym terminem jest? Kiedy sedziowanie sie zaczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co łączyliście 3D i 2D... przeciez pod uwage bierze rozne rzeczy, charakterystyczne dla jednego z 'gatunkow', a nie "ktory obrazek ladniejszy"

jesli bedziecie porownywac np. genialny pomysl pracy wykonanej olowkiem z niezwyklym oswietleniem jakiegos rendera.. to co okaze sie lepsze? olowek, bo ciekawy, czy 3D bo realistyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym widziałem patu wymiataczy co ołókiem ładniejsze GI robili niz ja umiem na mw:)

Tutaj liczy się sztuka i pięknoa technika co kogo obchodzi, człowieka w galerii nie obchodzi ze to 3d czy 2d jego interesuje ze ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli się zaczęło... W piątek lista nominowanych - straszny tłok będzie. Na oko (a wiemy, że na oko chłop w szpitalu ;) jedno miejsce na 10 chętnych, ale już przy ostrej selekcji 2-3 osoby. Leru mam nadzieję, że nie dostaniesz maili z pogróżkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności