Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Ocean myth"


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nielubie poezji ale sprubuje cos wymodzic, naszczescie juz na spokojnie bez cisneinia: ]

 

Moim glownym celem bylo przedstawienie batalii galeonu "Golden Hind" kpt Francisa Drake (wersja poczatkowa) z gigantyczna kalamarnica, zapewne kazdy z nas slyszal ze w czasach kolonizacji i rozwoju żeglugi opowiesci tego typu byly bardzo chwytne i ogolnie znane. Jak to gigantyczne i monstrualne potwory z kranca ziemi rozgniataly statki 1 uderzeniem niczym zapalki: ]. W mojej pracy postaralem sie wmiare wiernie odwzorowac sam ksztalt i barwy okretu jak i jego zalogi. Scenerja jest sztormowa wysokie fale i zachmurzone niebo.

Prace wykonalem w Maxie 6 z Vrayem, koncowy efekt postprodukcyjny Photoshop 7

uzyte jest 1 zdiecie chmur, reszta textur wykonana jest wlasnorecznie.

 

Pozdrawiam wszystkich uczestnikow, jak i osoby wspomagajace swoimi komentarzami osoby biorace udzial. Serdecznie dziekuje userom ktore pomagaly dobrym slowem jak i zyczliwa krytyka czasem podupadajacy moj watek, samemu pewnie nie dostarlbym do konca a praca ma zpewnoscia nieosiagnela by nawet polowy tego co wam przedstawiam.

Finalistom zycze powodzenia, moderatorom cierpliwosci do zrzedzacych userow a Jurorom niezapomnianych wrazen z obcowania z nasza sztuka hehehehe, ale cukier

pozdro: ]

 

aaa PS. D-jak dysleksja tak na wszelki wypadek jak ktos by sie zalamal moja pisownia: ]

 

 

oceanmythh0uk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, chyba, bo tak mi sie wp[rzynajmniej narazie wydaje, dokonalem wyboru. Lecz nic nie jest jesczze pewne bo mnie sie pomysly nie trzymaja na dlugo. : \

OK narazie plan jest taki

mam zamiar zrobic scene morska, olbrzymi calmar walczacy z galeonem lub siakos tak. to tylko tak ogolnie dzis jak wroce do domu to poszukam w necie jakis referek i przedstawie jak to sobie wyobrazam.... mam nadzieje ze mi sie to nie odwidzi za jakis czas.

pozdrawiam: ]

 

 

EDIT:

 

eeeeeeeeeeeeeeeeeee a teraz hydrozagadka jak zmeinic temat? ? ? ? ?? ?? ?? ?? ?

jesli moglbym prsic ktoregos moda o zmiane na

 

Piekna i Bestia: Ocean myth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm...... jakoś tego nie widzę... :(

Oczywiście wszystko zależy od wykonania, ale.. to nie twój klimat IMHO :) Tak mi się wydaje.. ;)

niemniej jednak mam nadzieję, że będzie wysokie msce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple_man-->hehe tez to widzialem, i do tej pory mam problemy z dokladnym docisnieciem dolnej szczeny do gornej, hehe miedzy innymi dlatego taki pomysl, jestem oszolmiony dynamizmem woda i klimatem i pragna bym zrobic cos w tym stylu.

 

M@Ti--> hehe wydaje mi sie ze nie znasz mojej przeszlosci, hehe mialem 2 prace z statkami, i jeden to wlasnie zaglowiec

 

http://3dr.org/galeria/sag/showwork.php?user=komic&tytul=Endeavour

 

pozdrawiam: ]

jesli mi sie nie odwidzi to chcial bym zrobic cos w tym wtylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ehh nawet nieprzypuszczalem ze znalezienie odpowiedniej krypy bedzie takie trodne, Golden Hind to moj wybor po 5-6h poszukiwan. staralem sie znalesc na tyle stara jednostke aby pasowala do legendy o potworach odpowiednio malą i nie za małą. oraz ostattnie kryterium to dostepnosc materialow, z tym bylo najgozrej, bo nawet jak znalazlem piekne jednostki to oprocz 1 marnego zdiecia czesto nieudawalo mi sie nic odnalesc : \.

OK no to jedziemy, kadlob w ogolnej postaci zdziergany: ]

pozdrawiam

 

0012eo.jpg

001a8gi.jpg

001b8my.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

postanowilem dzis z rana ze zaczne od trodniejszej strony. zrobeinie krypy to pikus kazdy glupi potrafi i niebedzie tu chyba dla mnie zadnych niespodzianek.

Wziolem sie za sailorow, marynarze przynajmniej dla mnie to juz inna klasa hehe.

narazie zdziergalem tlow z glowa jednego z nich, oczywiscie wszyscy zostana low poly: ]

z bliska jest paskudny: ]

s0012au.jpg

 

a z daleka....eeee tez paskudny hehe, ale to sie jesczze poprawi: ]

 

s001a4rz.jpg

 

mam nadzije ze po otexturowaniu bedzie wygladal znacznei lepiej bede musial zrobic ich conajmniej kilka jak nie kilkanascie rodziajow, grubi chudzi oficerzy strzelcy i zwykla cholota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh wiem, wiem ze widac ze to low, i ze kantem swieca, ale nic nie poradze, statek marynarze kalamarnica, ehh moj komp tego niewydzierzy: \, co mam robic. jesli zwieksze ilosc poly to nik dam rady. wiem wiem ze sa warstwy, ale tu moze byc problem z zastosowaniem ze wzgledu na brak wieloplanowosci, stetk z kalamarnica i wojakami bedzie wymemlany prawie ze w 1 punkcie.... help: ]

pozdrawiam

PS a tak pozatym ten oso osobnik to chyba gosci najnizszy ranga do obslugi dzila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komic - pamiętam Twoje statki (no, przynajmniej jeden :) i wiem, że potrafisz robić takie rzeczy, ale chciałem Cię zachęcić do czegoś innego :)

Model statku jak narazie wychodzi bdb, a co do człowieczka to.. hmm... sam wiesz :P Mógłbyś jednak trochę poly dołożyć, albo bardziej przyłożyć się do tekstury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Wesola Kompanija chyba jest w miare gotowa, teraz wystarczy tylko robic prrmutacje i kombinacje podzbiorow czesci i textor: ]

czas sie wziasc za krype, co do dokladnosci modeli, to podejzewam ze nie beda wieksi niz na tych malych obrazkach, wiec wszytko powinno byc ok: ]

pozdrawiam

 

s007c3tw.jpgs007b5ws.jpgs0075sc.jpg

s007a0jf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pokazujesz klase i wysoki poziom warsztatowy, tak jest i tym razem. Narazie jest bardzo dobrze, kompania na tych malych wyglada calkiem strawnie , wiec nie ma co dawac wiecej szczegolow :)...

Czekam na wiecej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

malefatal--> thx mam nadzije ze nie zawiode; ]

hkropinski--> hehe tak jak norden napisal to piana, hehe zart, poprawie bo faktycznie wyglada jak, jak jak piana: ], albo po prostu obrazek jest lekko przepalony, Ill check it: ]

jmtm00-->pewnie masz racje dlatego sie jakos niestresuje ich dokladnoscia, jesczze jest tyle modeli do wydziergania,ehhh

Obywatel--> thx: ]

no i zabralem sie do czegos ciekawszego, nie ma to jak pozadne 18 funtowki: ]

003a9ge.jpg

003b6vq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności