Skocz do zawartości

Piękna i bestia: "Piękna Bestia"


kolegaalek

Rekomendowane odpowiedzi

Polski-Myślę, żę tytuł dość sugestywny, po świętam pierwsze szkice. Zamierzam łączyć techniki tradycjne z cyfrowymi.

 

Dodam jeszcze, ze jesli wszystko pojdzie po mojej mysli to będzie to 10 sekundowa animacja 2d.

Raczej bez zadnaj puenty- po prostu pokazówka przedstawiąjąca bestię- z przodu piękna sarna, z make- upem itd, z tyłu ma ogrooomną dupę z twarzą z której wystają ogromne kły gotowe zjeść jakś ofiarę. Nie wiem jeszcze jak by to miało działać, ale może np. tak że jakiś jelen/ renifer/ costam najpierw widzi pierwszą piękną połowę sarny i pragnie ją uwieść, a następnie np. z jaskini wysuwa się cała sarna i zjada dupą (dosłownie) jelenia.

 

arabski

ثفظخرضڊڂششــكש פأ מكנجض نشةڢڳڳڮڳڬك

2dڲے ففڦڭ ڞ10 ك پۆڔڍں صٷڏٹكډ ڬڢڢاج

נجض نشةڢڳڳڮڳڬكں ں ڜژڝڡ ڜڠڰڴښږڊڛڟ ڢڪ ڧڮڱڱڪڞڭڵڱڭڭڵ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ciekawe, ciekawe...

Ale jesli moge cos zasugerowac, to jesli masz mozliwosc zrobienia animacji, obstawial bym zrobienie na zadku sarny przebarwien futra sugerujacych twrz besttii i dopiero w momencie zblizenia otwarcie demonicznych oczu i paszczy potwora. Wtedy bedziesz mial w finalnej sekwencji gebe (dupe) demona:mad: z zebami i dojadany, zaskoczon leb jelenia:eek: (zjadanego od przyrodzenia).

 

Wiem, wiem, nastepnym razem nie bede jadl tyle na swieta...

(ale animacja by byla ze HoHo).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegaalek -> wcześniej pojąłem, że będzie to stillek + animka, ale jeśli sama animka to muszę protestować. W regulaminie jest, że celem jest pojedynczy obraz więc animka nie wchodzi w grę. Możesz ew. zrobić coś w rodzaju komiksu z 3-5 klatkami z animki w jednym obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wszyscy dzieki motywujące do działan za komentatrze:)

kome: to ze względu na odmienną gramatykę arabskiego;)

psychu: taki mam właśnie plan

Leru- e tam dupa, robię animację w myśl przysłowia "rób swoje, ryzyko jest twoje". Jeszcze sie postaram wyperswadowac u Adka cos;) Powolam sie na biga, który costam pisał i dowolnej technice i braku granic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności