Skocz do zawartości

Logo...www.max3d.pl (WIP)...


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji że Anderton był u mnie w domciu w celu popijania zimnych [piwo]podobnych liquidów...zmusiłem go do wytworzenia loga :) a że chłopak miał wizje (wiadomo od czego :P) powstało to co widzicie poniżej...jest to shkic...którym ja się zaopiekuje i pokoloruje :) wszelkie propozycje poprawek bądz zmian mile widziane :D

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no wizje to On ma .. ale moim skromnym zdaniem logo powinno byc proste i przede wszystkim czytelne i co najwazniejsze z pomyslem .. a sami wiecie jak ciezko cos takiego stworzyc :D .. ale szkic jest ok :) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by boowa

za bardzo hip-hopowe - ciekawe kształty ale wyobraź to sobie w wielkości 2x2 cm.....

 

pozatym nie buduje prestiżu...

 

pozdrawiam[piwo]

 

no ander się wkurzył jak napisałeś hip-hopowe :P ale w sumie to jest szkic nie wiemy jak to by wyglądało w colorze :] a co do wielkości 2x2 cm to tesh nie głupio wygląda :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el wieczor...pudło ja nie znam się na 3d :P ja robie tylko 2d :D:D:D...

 

adek...hmm...efekty jak efekty...nie za dużo ich sam bevel...napis jeszcze zmieine...poprawie znaczy się...ale musze poszukac jakiś bardziej ciekawych i fikuśnych czcionek...albo sam naszkicuje...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by El Wieczor

 

No nie żartuj. Nikt nie wie, co to jest tesseract?? Że forum jest w temacie grafiki 3D, to chyba każdy, kto robi w 3D powinien wiedzieć conieco o czwartym wymiarze.

 

Tesseract... tak... mnie też ta bryła od dawna fascynuje. Ale najlepsze w niej jest to, że gdybyś próbował ją sobie wyobrazić w 3D to za Chiny Ci to nie wyjdzie, no ale to w końcu jest 4D :D

 

A co do loga. Myślę, że coś by mogło z tego być, ale to \"3D\" takie strasznie agresywne :)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności