Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Obudowa i Serwer"


Dirk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

A ja postanowiłem wymodelować coś bliższego dla mnie:)

W rolach głównych:

Piękna: Obudowa,jakaś stylowa, wykonana z aluminium.Piękne kształty i wnętrze :)

Bestia: Obok obudowy stoi potężny serwer,którego kształt nie jest w szczególności urodziwy, natomiast jest Bestią jeśli chodzi o to co ma w środku

 

Tak mniej więcej wygląda mój pomysł.Co o nim sądzicie??

 

Pozdrawiam i zyczę powodzenia innym użytkownikom bitwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Święta, Święta i już (prawie) po Świętach :) Niżej prezentuję mój pogląd na serwer. Nie wzorowałem się na konkretnej obudowie.Całość zrobiłem z głowy.Komentarze mile widziane :)

Zastanawiam się jeszcze nad typem obudowy, która ma stać obok serwera.Co bedzie lepsze? Obudowa PC middle-end lub high-end? A może Macintosh G5? :)

Parę słów odnośnie techniki... Modeluję w Rhino.Próbne renderingi będą również w Rhino.Ale połączę ze sobą 3D i 2D. Czyli: rendering podstawowy całej sceny, a następnie retuszowanie w PhotoPaincie. Całość będzie utrzymana w klimacie reklamy nowoczesnych technologii.

P001.jpg

001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł ciekway, nie powiem:) okienko widze jednak zrobiłeś:) można by też pokombinować ze światłem. Gdyby tak tego "pięknego" oświetlić czymś w rodzaju blaskiem z nieba w tym przypadku może to być lampka na biurku, a tego cyfrowego potwora jakimś czerwonym światłem od dołu. Taka moja sugestia. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mały update pracy. Zdecydowałem się, że rolę " Pięknej" odegra obudowa Soprano. Referki mam dobre bo obudowa stoi na moim biurku :)Jednak zdecydowałem się na parę uproszczeń w stosunku do orginału. Obudowa jak widać ma okno więc planuję umieszczenie tam paru podzespołów.

P002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kolejny mały update.Na razie skupię się na serwerze.Myślałem nad tym aby do serwera dołączyć jakieś rury, z których będzie buchać para, tak aby było widać że to bestia. Proszę o komentarze bo nie bardzo wiem czy pracka się podoba czy nie.

Pozdrawiam

preview3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności