Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "W imię miłości"


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej - dobra jestem i ja - tym razem postaram sie to skonczyc - tytuł pracki jak w temacie 'W imię miłości'

ale zastrzegam sobie możliwośc jego późniejszej zmiany.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ogólny zarys scenki wygląda tak :

 

Jedna z dwojga wersji:

 

NO-1

 

Plan I - Olbrzymi stwór trzymający i miażdzący w swej dłoni dziewcze - niosący ku bramom swej siedziby wybranke swego serca - przynajmniej w takim oto przekonaniu przyszło mu życ - ujecie z frontu - zbliżenie twarzy kobiety.

 

NO-2

 

Plan I - Olbrzymi stwór trzymający i miażdzący w swej dłoni dziewcze - zabitej w szale zazdrości o kochanka z którym doszło do spotkania w bliżej nie określonej przeszłości.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Plan II - na chwilę obecną bez konceptu - jeśli dokonam wyboru wariantu drugiego możliwe iż na drugim planie znajdą się zwłoki tegoż kochanka.

 

Koncept postaci - nie ukrywam iż planuje dokonać połączenia kilku designów znaleźionych na sieci w połączeniu z własnymi zapiskami by stworzyć w miarę wiarygodny gatunek - jeśli idzie o postac kobiety to będzie ciężej bo nigdy nie bawiłem się z ludzką organika - kiedyś zacząc trzeba.

 

Wykonanie - w pełni zbrush + photoshop + 3dsmax - stawiam na layery zarówno w przypadku pierwszego jak i drugiego oprogramowania, i tak kolejno:

 

Zbrush - modelowanie postaci, texturowanie oraz render.

3dsmax - stworzenei drugiego planu.

Photoshop - łączenie layerów, ustawienia kolorów + dodatki.

 

Życze powodzenia wszystkim uczestnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no jak narazie jest do bani (trzymam sie regulaminu ;)) zaczynam od nowa i zmieniam koncept bo cos mi nie poszło - co by nie było ze sciemniam to tu nie udana próba no1

 

sc4tg.jpg

 

jak tak dalej pojdzie to będe miał wiecej takich ;) hmm i jak tak sobie patrze po waktach innych userów to tu jest chorendalnie wysoki poziom :o

 

dzieki za komentsy panowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leru - staram sie żeby podchodziło pod kinkonga ale jak narazie klapa.

nielot nie mów hop bo nie długo to strach będzie wchodzic do tego wątku ;)

vorek - raczej jak to nie wyjdzie ;)

pablonardo - własnie dlatego zmieniam koncept - zagiął mnie :>

agmakonts - tak to juz jest ;) powinnismy połączyc siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności