Skocz do zawartości

Logo: na przykład :) - nie bierze udziału w konkursie !!!!!


boowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm - przemyślałem te loga i właściwie chyba byłbym za dolnym

 

są mało 3d bo też papier przyjmuje farbę w 2d ;).... ale na potrzeby koszulek, gadżetów można robić dowolne wariacje w Maxie - np: jeden sześcian w stylu high tech, drugi fantasy, a trzeci szkło z caustyką :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

A mi się nie podoba... w końcu to ma być logo najlepszego serwisu o Maxie w Polsce... i jednego z lepszych an świecie, więc... hmm... wolałbym coś bardziej skomplikowanego... jakiś mix prac, albo coś w tym stylu... sam nie wiem... a taką naprasowankę to można sobie w domu zrobić!! Sorry, ale

JESTEM NA NIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@ti - oczywiście mix prac można zrobić ale nie w logo...

 

nie chciałbym w logo 2x2cm był mix prac bo co tam będzie? w dodatku CMYK, Sito, Tampodruk itp mają swoje wymagania....

 

popatrz na logo Blaupunkta - uznane za najlepsze na świecie.... czy masz tam mix wszystkich radyjek? - nie - niebieska kropkę... wystarczy? można zapamietać? ktos powie Blaupunkt - wiesz jakie ma logo?... a pozatym jest ponadczasowe.... bo mix prac zmienia się co miesiąć i co? co miesiąc loga pozmieniasz?....

 

pozatym TO LOGO - to tylko przykład jak należy pokazywać logotypy - czyli kolor, mono, gray, b/w, mini itp....

 

właściwie nie powinno brać udziału w konkursie....

 

a jeśli uważasz, że się mylę to popatrz na strony konkurencji - to zawsze pomaga...

 

przecież na koszulce może być rozwinięcie logo, aranżacja.... a pozatym nie projektujemy tutaj koszulki tylko LOGO :) a to chyba róznica...

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chyba juz gdzieś to widziałem... poza tym cos gadałeś gdzieś o problemach z szrościami... a napis dużo lepiej wyszedł bez tych pionowych kresek... a jeśli chodzi o mix prac to chyba chodziło o to żeby z kilku projektów wybrać to co w nich najlepsze... np: 1. koloryatyka 2. technika 3. kompozycja 4. coś tam jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech pogo... to są przykłady i jak zauważyłeś są tam szarości ale w wersji GREYSCALE :)

 

taki mix jaki proponujesz przypomina mi tworzenie przez ruskich super samochodu - silnik od volvo, blacha od mesia, opony od citroena i wyszła im Pabieda... :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności