Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Diabelska niewinność - tajemnica skrywana wewnątrz"


Eden-3d

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. moja pracka przedstawiac bedzie diabla ktory jest inny niz wszystkie pozostale czarty a to dlatego, ze jest dobry. zostal wygnany z piekla i kleczy na ziemi trzymajac w reku bukiet kwiatow a niedaleko niego zawisa w powietrzu piekny aniol ktory chce go zniszczyc. twarz diabla odkrywa jego prawdziwe oblicze. jest ona lagodna, a jego wzrok niewinny, przerazony i wskazujacy na zagubienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WOOOOW !!!

Fajny klimat. Podoba mi sie pomysl!

Proba zniszczenia czegos zaszufladkowanego jako zle nie wnikajac w jego prawdziwa nature, emocje i cele. "Mistrz i Malgorzata" za przewodnika.

Jesli moge, to drobna uwaga: nie rob go przerazonego i zagubionego. Wystarczy ze bedzie wrazliwy na sytuacje, jaka stworzysz w swoim obrazie. Z kwiatami tez bym sie nie wyrywal, bo to za bardzo ludzkie.

Moze wymysl sytuacje, zeby diabel chcial chronic "niewinnego" przed aniolem zaglady.

Ale to sugestia i nie przywiazuj do tego zbyt wielkiej wagi ( jestem noob i dzialam tylko intuicyjnie ).

Zycze powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym powiedzial ze lancuch :D ale ja sie nei znam :D... ups nei skumalem drugiej strony :) - drugi szkic chyba lepszy ale martwi mnie to zaciecie dragonball'owe -srednio mi pasuje do przekazania tresci ktora chcesz zawrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zaczynam jechac bo nigdy nie zaczne ani nie skoncze,zmienilem perspektywe,puki co modeluje aniola narazie:p,jezeli musial bym cos zmieniac chcialbym zeby to byly jedynie drobne zmiany,co do otoczenia nie mam narazie pomyslu i narazie nie chce mi sie o tym myslec,,dzieki za podpowiedzi

249ts.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie jej piersi podobaja :D:D jakby sobie dokleila i oswietlenie niejednolite

:)

 

nie mam pojecia czemu ujecie jest tak straszliwie statyczne (np. miecz rownolegle do szerokosci kartki, tak samo poza stwora sztywna)

btw. diabel wyglada jakby nic nie wazyl - co widac po jego "sposobie siedzenia", rozłożeniu rąk i tym, ze tak po prostu - za jeden rog - go kobieta trzyma

 

nie bede sie czepial zwyczajnosci jej bielizny, bo to Twoja wizja, ale z połyskiem skóry przesadziłeś :D

 

 

---edit---

AAA! jeszcze coś zauważyłem! diabeł ma kanciata klatkie piersiowa :P

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no klimat tła - perfekcyjny! ale dwie rzeczy zanim się weźmiesz do pracy:

-za jasny odcień nieba na dole, nie czuć wysokości

-dodaj wyrażniejsze chmury dla kontrastu i troche wiecej szczytow w tle

-wywal te kwiatki na trawie (trzecia rzecz ale juz jako Edit :> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz troche lepiej niz ostatnio jak tu bylem :P ale miecz powinien byc dluzszy, (w roznych grach gdzie wystepuja rozne demony i bohaterowie ...blabla... wszyscy maja raczej dluzsze, mistyczne miecze i to nawet fajnie wyglada)

powodzenia zycze

... fajna sceneria :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOoW, w niebie maja hardkorowe staniki;d Jeszcze takie same gacie kilka paciorkow i bedziesz miał Potahontas ze skrzydłami;d

ale juz lepiej niz bylo kolor nieba nie pasuje do otoczenia lub na odwrot, mine tez ma dziwna, ale pracuj moze cos fajnego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności