Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Jej prawdziwe oblicze"


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

Temat niezbyt prosty (jak dla mnie), ale i wyzwanie większe i motywacja aby nieco pokonkurowac innymi osobami.

 

Mój niezbyt oryginalny pomysł jest taki:

Przed lustrem stoi młoda, ładna kobieta w stroju nazi (coś w klimatach Elite Guard z RTCW), ale w odbiciu w lustrze nie widać jej, tylko okropny szkielet. Może też nieco zróznicuje otoczenie w wersji "po tej" i "po tamtej" stronie lustra.

Całość w stylu cartoonowym

 

Technika: generalnie 3dsmax, tektstury i postprodukcja: Photoshop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nice nice pomysł !!! Kiedyś była taka giera kurde niepamiętam O gościu co Miał w swoim pokoju w lustrze portal do innego świata. Ten drugi świat jakby rysowany przez Giegera. Wypas. Jak ktoś pamięta to proszę o tytuł !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a -> rewelacyjna czaszka :) jest groźna, zła, niemiła ale podoba mi się. Fajnie zarysowałeś kości wokół oczu. Ja bym nic nie zmieniał (pytałeś co byśmy zmienili ;) ), dopracować ją do końca i będzie IMO git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaszka nawet dobrze idzie, z resztą szkieleciku chyba tez sobie poradze, wiec zabiore sie za niego pozniej (poza tym i tak nie mam pomysłu jak go ubrac)

 

na razie zabrałem sie za coś trudniejszego.

te dziwne załamania na butach to mialy być fałdy, ale coś nie wyszło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrałem sie jeszcze raz za buty i nogi, tamto to była jaka porażka, te nadal nie są idealne, ale IMO duzo lepsze.

jmtm00 - nie martw sie - sznuróweczki dorobie pozniej. mam na nie dobry patent i je sie robi w pol minuty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty już mniej wiecej mają osteteczny kształt, choc jeszcze poprawie pare rzeczy, o ktorych wspomniał jmtm00 i dodam pare detali

 

a jak Wam sie podobają kolejne partie ciała? mi srednio, ale za bardzo nie wiedzialem, co poprawić (jak coś to to są spodnie - obcisłe ale jednak spodnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nogi są takie jakie są - trzymam sie referek (i akurat nie jest to Joanna d'Arc)

poza tym calosc bedzie cartoonowa, wiec proporcje nie musza być takie jak w realu.

co do biustu to pewno jeszcze sprobuje go zmniejszyc, bo imo nadal jest nieco za duzy (a i tak mniejszy niz na referencjach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności