Skocz do zawartości

Tablet


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zakup tableta. Wacham się pomiędzy:

Pentagram OPen XXL USB

a,Tablet Pentagram OPen XL USB.Wiem że ten pierwszy ma większy obszar do rysowania:P ale za to prawie 2 razy droższy. Możecie mi doradzić?A może znacie jeszcze jasiś o podobnej cenie. Nie potrzeba mi nic profesjonalnego.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aha i mam jeszcze pytanko:

Czy myszkę z tabletu można używać do gier ekstremalnych:) takich jak Quake3, czy raczej powoduje to jego niszczenie? CHodzi o to na ile delikatny jest tablet....?

 

Czy w zestawie dostaje się ładowarke do baterii? Na jakie baterie to działa:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a małe jest piękne...

Uważam że to twoja odpowiedż jest bezsensowna bo nic z niej nie wywnoskowałem...Oczywiście że większy tablet jest lepszy ale nie wiem czy jego cena jest proporcjonalna do jakości, i czy ja-amator potrzebuje dużego tabletu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes amator to nie kupuj tabletu. Ja swoj oddalem. A jesli naprawde umiesz rysowac to dostrzezesz wielka roznice.

 

Jezeli jest chodz troche sensu w bezsensowwosci to jest ona paradoksalna, a nie moze byc bo musi byc antypojeciem sensowosci, ktora ja wyklucza, ale zawiera sie w nim. Wiec jezeli rozumujac od tylu i na skroty to fakt moja odpowiedz jest bez sensu. Wnioske taki ze nie moze byc sensownej odpowiedzi na nezsensowne pytanie kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie będe prowadził z tobą duskusji bo od tego jest GG... zadałem proste pytanie, jeśli nie umiesz na nie odpowiedzieć to masz setki innych postów...

 

Wyrazłeś swoją opinię, czekam na inne odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

MORPH - tak sie sklada ze ja i WILLOW jestesmy kumplami (tez w realu) i NIE ZYCZE SOBIE ABYS GO TAK GNĘBIŁ (i mnie tez, od czytania twego postu język szwankuje, takie to zakrecone jak by ktos to pisal po kilku skretach (co pewnie morph zinterpretuje ze ja go oskarzam ze pali trawe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jesli ktos tak to odebral. Moja intecja byla pomoc koledze a nie jego gnebienie....

 

A co do tej trawy, to pisalem to calkeim na trzezwo, dlatego wlsnie pije duzo piwa bo na trzezwo takie teksty mi leca;)

 

Takze [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności