Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Hunt"


Armia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Tematem mojej pracy będzie polowanie. Wilczyca, zraniona, zaszczuta i zapędzona w ślepy zaułek będzie dzieliła dystans między myśliwym - może jakaś piekna amazonka, a może zwykły mysliwy, jeszcze nie zdecydowałem, a jej szczeniakami, małymi słodkimi wilczkami. Pragnę wyrazić w tej pracy dylemat między ocenieniem kto tak naprawdę jest piękny, a kto bestią, lub kto ma więcej tych cech - mam nadzieję, że mi się to jakoś uda. Sceneria będzie prawdopodobnie leśna, zimowa, będzie wskazywać na trudne warunki dla człowieka.

 

Technika - 3d studio max, pewnie jakieś pluginy, rendering w mental rayu, pewnie jakaś post produkcja... Przypuszczam, że nie będę używać zdjęć, jeśli zmienię koncepcję, poinformuję o tym (chyba tak może być, nie?)

 

Mam nadzieję dziś zacząć pracę, ale wiadomo, z pełnym brzuchem robi się powoooli....

A wszystkim innym życzę powodzenia i owocnej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh, z tą wersją B (druga wojna światowa) to moga być wątpliwość czy poezja Mickiewicza to piękna czy bestia :P

aczkolwiek temat mi się podoba ze względa na sam klimat WW2

 

co do C. Mogłbys opowiedziec cos dokladniej? Jak np. wyobrażasz sobie owe zobrazowanie jego dylematy? I czy pojdziesz w strone klimatów SF czy cos bardziej wspolczesnego?

 

I chetnie sie podpisze pod slowami Leru: "liczę na przerost formy nad treścią" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc decyduję się na wersję A... O Wojnie już u kogoś przeczytałem, a co do C, to pomysł byłby fajny, ale sam chyba nie wiem czego bym chciał od tego tematu... hmm... Po prostu nie wyobrażam sobie tego dostatecznie wyraziście. Biorę się za instalację max'a i do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo widze ja juz niedoswiadczylem zobaczenia wersji B, hehe soko.

Armia, zycze powodzenia, dobry temat i teraz tylko brakuje jeszcze lepszego wykonania.

hehe tylko blagam Cie nie przesadz z poly, heheehhe to jest taka twoja wada: ], nieumiarkowanie w kozystaniu z poly: ]

pozdrawiam: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności