Skocz do zawartości

Robot RX-1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jest to moja druga praca w 3dsmax, którą ukończyłem. Gdybym mógł to bym pokazał pierwszą, ale komp miał wirusa i ją straciłem. Wiem, żę dzieło z rozmachem to nie jest, ale proszę o opinie.

 

Rx1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

spoko pracka..........[piwo] szczegolnie jak na pierwsza pracke.........

 

fajna texturka.....

 

popracuj nad tym zeby robot mial wiecej szczegolow.....bo wtefy to ciekawie wyglada.......

 

ps.. nie wiem czy ta rakietka tam pasuje...

 

 

ocenka : 6.5/10 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebuzz ma racje...

 

i popracuj nad teksturkami i oświetleniem....

 

przydałby się też jakiś lepszy render z GI... może pomyśl nad renderem zewnetrznym typu MentalRay, V-Ray, Brasil....

 

wszystko o nich masz tu na forum

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie opinie.

 

Co do tekstyrek to pochodzą one z ksiąrzki Helion\'u Max 3d f/x czy jakoś tak, ale przerobiłem je w photoshopie, nakładałem na siebie, wymazywałem i tym podobne. Miało to dawać efekt, że ta zielona farba jest wytarta w pewnych miejscach.

 

Jeżeli chodzi o te segmenty to robiłem je takie bo nie znałem zbytnio ograniczeń mojego kompa, nie orientowałem się w nich. Teraz wiem, że pociągnie jakieś 40.000 face\'ów. Ta pracka ma jakieś 7.500. Dosyć dużo ich nie wykożystałem.

Jednak nie chciałem zaczynać od nowa, może kiedyś w przyszłości pojawi się jakaś nowa wersja, zapewne zamiast tej wyrzutni rakiet będzie wtedy minigun bo on wydaje mi się jakiś efektowniejszy.

 

Rebuzz napisałeś, że ta rakieta tam nie pasuje. Zgadzam się, ale umieściłem ją tam, aby nie było wątpliwości do czego słóży ta rura:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności