Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: ''Piekny Piekna i Bestia''


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema...mam taki o to pomysl w sumie dlugo nie myslalme przyszedl mi jakos na mysl..zeby stworzyc smoka trzymajacego panne mloda i rycerza ktory chce z nim walczyc:D...zobaczymy co wyjdzie...zarzucam wstepny szkic...jednak ulegnie on napewno zmianie..tzn kadr i w sumie wszytko bo to tak na poczatek zebyscie widzieli ogolem o co chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe arturros w tej scence w gre moze wchodzic tylko kareta :D..dobra przedstawiam taki pomysl na ustawienie smoka...ktory w ogonie ma miecz...a w rece trzyma ksiezniczke i ziaje ogniem:D..z 2 stronny bedzi ejeszcze rycerzyk ktory sie chronic przed ogniem tarcza...poki co maly probny screen smoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania-a krzyz to tak zeby nie podchodzic do pracki calkiem na powaznie..bo liczy sie glownie dobra zabawa:)...

 

Tomasz S.Kruk-e ja wczesniej nie mialem speedkow...:p...a co do startowania..to startuj...zawsze mozna podniesc poprzeczke sobie poprzez cos takiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mnie kolorystyka nie lezy..bo obrazek mial miec smieszne akcenty...a w tej kolorystyce one poprostu nie pasuja...pewnie bede zmieniana jasniejsze tlo:p

 

ps.a tam to najpierw byl zarys ksiezycza...a potem doszlem do wniosku ze bedzie zachod slonca i nie zmazalem ksiezyca:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra no to nowa wizja...calkiem zmienione ustawienie...dzis jak wracalem na studia nie mialem co w pociagu robic i powstalo:D

 

good3pn.th.jpg

ps.odrazu mam pytanie jak ustawic..zeby w pianterze mozna bylo malowac na szkicu i go nie zamalowywac?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duze rzeczy jeszcze ulegnie zmianom ale poki co mam cos takiego...jakies rady jak macie to chetnie wyslucham:D...bo raczej dobrze to nie wyglada...jeszcze zamierzam troche smoka powiekszyc albo leb zmniejszyc i troche zmienic..bo jest za skomplikowany...zobaczymy co z tgo bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz chodzi o to ze mi sie nie podobalo:)...perpsektywa byla cholernie nudna...no i kolejny updejt...w sumie tez mi sie nie podoba i nigdy nie bylem dobry w tego typu rysunkach...ale juz taki moj ciezki zywot:D

 

zmianarozmiaru14hn.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek fajny, ale smoka daj mniej "kreskówkowego", ten jakoś dziwnie wygląda...znaczy jak chcesz, ja na Twoim miejscu dałbym zaciśniętą szczękę, za kobietą (wielkie zęby wystające jęzor itp) i ona z wystraszoną miną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ooo stary, no rozwaliłęś mnie:D:D nieobrażając nikogo ale rycerz przypomina mi trochę twojego tatę:P wiesz co dobrze by było jakby rycesz przynajmniej udawał zainteresowanie tym, że jego ukochana zaraz zostanie brutalnie zjedzona przez smoka. Ale pracka osobiście mi się podoba:) jak na kogoś kto pół życia rysuje autka to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:)

Avenger-no masz racje smok jest wstepny tzn byl taki w koncpecie...ale ulegnie zapewne zmianie...bo mi sie nie podoba:)

pawel-ten jak pamieta mojego tate...mnie on go nie przypomina:D...wiesz tak po za tym to nikt nie powiedzial ze to jego dama:D

 

ps.w bajkach wszystko jest mozliwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności