Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Piękna i Bestia/Bestia i Piękna"


dyb3k

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. to jest moja pierwsza bitwa i mam malego stracha czy podolam ale mam nadzieje ze bedzie to swietna zabawa i przy okazji wspaniala nauka. moj pomysl jest taki:

rzecz dzieje sie w jakims pomieszczeniu (ruiny stara katedra czy cus innego). znajduja sie w dwie postacie: piekna i bestia oczywiscie:P. bestia jest skrepowana linami i przywiazana do slupow zas piekna kobieta stoi przed stworem i trzyma w reku bicz, jest gotowa do chlosty.

caly sęk w tym ze to widz bedzie mial to wspaniala okazje aby samodzielnie ocenic ktora z postaci to tak naprawde piekna a ktora to bestia.

mam nadzieje ze dosc szybko zamieszcze pierwsze szkice sceny.

powodzenia wszystkim!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmmm... nie chcę nic mówić, ale ta bestia straaaaaasznie mi przypomina doktorka ze sztuki spadania - czyżbyś się dość mocno wzorował?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi akurat skojarzylo sie z filmem "autostopem przez galaktyke" (przynajmniej patrząc na miniaturke, bo potem to juz nie za bardzo)

 

na razie troche malo bestiowaty, ale zawsze mozna to nadrobić dobrymi teksturami.

glowa mi sie nie podoba, zbyt kwadratowa. twarz tez nie tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dlugo mnie tu nie bylo. zamieszczam pierwszy koncepcyjny widok sceny. jak na razie chodzi tylko o kompozycje. piekna jest juz na wykonczeniu i niedlugo ja tez zamieszcze. do tej sceny dojda jeszcze ognie w pochodniach mla na podlodze i snop swiatla z okna. i jeszcze sciana tylna bedzie lekko zburzona po bokach.dziewczynka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności