Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "drug is the beast..."


arturros

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

widze ze kupa ludzi juz sie zglosilano to i ja sprobuje swoich sil w tej bitwie. mam nadzieje ze uda mi sie dotrwac do konca. co do polaczenia 3d z 2d wprowadza to wiele mozliwosci:P ale i tak pozostane przy 2d bo 3dnietykam:P a wiec do rzeczy:

Scenka bedzie przedstawiac piekna czarodziejke ktora przywoluje jakis czar nieznam sie:D tuz przednia z nikad bedzie sie pojawiac bestia (mam zamiar zrobic cos takiego ze bedzie go widac polowe a tyl bedzie caly w dymie wydobywajacy sie z malej kulki lewitujacej nad ziemia:] ) co z tego wyjdzie zobaczymy w trakcie pracy moze zmienie troche podejscie. na drugim planie zapewne jakies ruiny swiatyni (byc moze jakies bitwy dobra ze zlem) w tle gory:D

moja wizja kolorow wyglada tak iz niebo bedzie w odcieniach fioletu a kula czarodziejki jaskrawo zielona dajaca fajne swiatlo (mam nadzieje ze jakos to sie uda)

zeby nie byc goloslowym wrzucam pierwszy szkic czarodziejki

pozdrawiam i zycze powodzenia pozostalym!!! niech moc bedzie z wami:D

czarodziejkaszkic5an.jpg

 

ps. wesolych swiat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

miwt: dzieki. wiem ze ciezkie ale mam nadzieje ze starczy mi zapalu zeby sobie z tym poradzic;) no i umiejetnosci:)

eden-3d: tez mam taka cicha nadzieje:)

master kiełbaster: jeszcze z tym upgrejdem nie wzialem tego pod uwage ale napewno to poprawie przy nastepnym:P dzieki

hkropinski: dzieki za dobre slowo (fajny avatar;P )

-----------------------------------------------

no to pora teraz na bestie;) jeszcze troszke nad nia popracuje.

co do scenki to bedzie sie ona mniejwiecej tak prezentowac (oczywiscie teraz bede pracowal nad tlem):

szkic24wx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie tez chcialem zrobic podoba perspektywe w swoim obrazku...ale wydala mi sie za bardzo plaska.....nie mowie ze jest zla!...ale warto by bylo pomyslec nad czyms bardziej dynamicznym w sumie to dopiero poczatek wiec mozna jeszcze duzo na zmieniac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. chmury nie bedzie spoko ten demon bedzie raczej lecial:)

ania: troche przedluze jej ta spodniczke ktora ma teraz:) ale sukni raczej nie zastosuje:P nie lubie kobiet w sukni:P:P

tomasz s. kruk: co do dynamizmu masz racje narazie kiepsko ale jakos to zrobie mam juz maly plan:)

narazie mecze sie z niebem cos takiego wychodzi:

v28jp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej zeby nie bylo ze nic nie robie;P nie mam za bardzo czasu ciagle zabiegany ciagle cos sie dzieje. ale chwilke zawsze znajde. jak narazie dalej mecze tlo:P powolutku powolutku:D troche zmienilem koncepcje;) poza piekna i bestia na 1 planie ktore mozna bylo zobaczyc wczesniej role PIEKNEJ bedzie grac planeta a BESTI horda zlych ludkow ktorzy przeprowadzaja na nia atak:) taka teraz mam wizje zobaczymy co jeszcze zmienie do tego czasu:P

zachod4cg.jpg

ps. juz nie moge sie doczeac az wezme sie za postacie;) ale obiecalem sobie ze wszystko pokolei:P

aha rozdzialka to 2600x1950. pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielony na pomarańczowym?? :confused:

heheh mi to wygląda, jakby w bawili się razem piłką :D zrób coś z ustawieniem postaci, szczególnie tej kobiety (niech ma lekko ugięte kolana, ręce na boki rozstawione, głowa podniesiona - tak żeby patrzyła na potwora)

 

...e..znaczy jak chcesz, ale mi aktualna wersja nie pasuje

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okokok. wpadlem na drugi pomysl. napiszcie ludki co o tym sadzicie bo teraz nie wiem. wydaje mi sie ze ten nowy jest troche lepszy:D:D

otoz:

PIEKNA I BESTIA: HERA

interpretacja latwa- piekna to bedzie dziewczyna, bestia to bedzie heroina ktora wlasnie sobie wstrzykuje... troche mocny ale co tam. szkic wygladalby mniejwiecej tak:

hera1sq.jpg

w tle zapewne jakas melina, zastanawiam sie nad dworcem:)

ktory temat bardziej do was przemawia? pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm może być fajnie, ale na pewno nie taki kadr i klimat jak dałeś w tym szkicu. nie czuć dramatu zupełnie... nie no, siedzi sobie spokojnie, spokojnie kłuje się prawie niezauważalną strzykawką...

(btw. na nogach to taki typ cieniowania, a nie tyle włosów, nie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej. widze ze nie do kazdego to przemawia;P w takim razie dodaje cos takiego:

hera35bm.jpg

dziewczyna nie bedzie siedziec spokojnie. postaram sie pokazac na jej twarzy cierpienie... lapy postaram sie pokazac tak zeby nie wygladalo ze z niej wychodza;) a twarzy do lap raczej nie bede robil:) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie przemawia bez tych rak za nia, a co do rak to jej reka w ktora sie daje jest totalnie zwalona, lokiec i skrot, szukaj se w ksiazce aalbo fotki z takim skrotem, w ogole zmien kadr, np. dalbys na pierwszym planie strzykawke jak wchodzi w zylei reke taka kamera z dolu i z tylu twarz, no nic.. powo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie koncept mi sie bardzo podoba. nie zgadam sie jednak z jamtm00 i bestia powinna znalesc sie w pracy. ja bym ja raczej dal gdzies z tylu w tle jako cala postac ktora przyglada sie i czerpie z tego jakas chora przyjemnosc czy satysfakcje. oczywiscie to tylko propozycja i do tego jszcze naciagana ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole nie mialem ochoty nanic na rysowanie na nauke na nic po sylwku humore mi sie przekrecil o 180stopni do tego potem kilka ciezkich dni. i tak sobie dzisiaj siedzac i nicnierobiac zaczalem mazac kolejny koncept:) chcialem pojsc troche w kierunku tego co mi powiedzial misiekhc takie cos:

hera45ba.jpg

potem nagle przypomniala mi sie ta wstawka z REQUIM FOR A DREAM co sie co jakis czas powtarzala z tym jak oni tam sobie wciagali:) i ta zrenica ktora sie poszerzala to wpadlem na pomysl zeby pokazac takie przecpane oko nieodbiegaja od tematu piekna i bestia i powstalo takie cos:

hera58bi.jpg

no to sa 3 koncepty nie wiem ktory wybrac.

sorki za te szkice ale byly robione od niechcenia zupelnie;) tylko tak pogladowo.

musze wybrac i zaczac brac sie za kolor bo czas leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności