Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Wojna"


Sir Valeq

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się przed momentem zorientowałem, już ktoś założył temat związany z wojną. Ale że wpadłem na pomysł w tych samych klimatach, więc będzie i tak.

Obraz: amerykański czołg jadący ulicą jakiegoś arabskiego miasta/miasteczka (nie wymienię nazwy kraju) i idąca obok muzułmańska dziewczyna. W tle po jej stronie maluje się jakiś nieduży meczet, a po stronie czołgu ruiny. Ujęcie jakby z leżącej i przewróconej nieco kamery telewizyjnej.

Czy niepoprawne politycznie? Jeśli, szefowie, uznacie, że tak, to zrezygnuję. Ale wydaje mi się, że chyba większość ludzi na świecie orientuje się, co dzieje się na bliskim wschodzie od lat kilkunastu i obrazków takich naoglądali się już i tak dość w dziennikach... ;)

Technika: większość w 3D, bo w tym czuję się chyba najlepiej.

Niedługo wrzucę koncept, narysuję go póki pomysł świeży. :)

 

No i koncept: http://artofcreation.strefa.pl/inne/bitwa/concept.jpg

Bardzo pobieżny i bardzo zapewne będzie zmieniany, ale mniej więcej coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

uu, trudny temat sobie wybrałeś. w sumie nie wiem jak dobry jesteś w 3d, ale troche roboty przed tobą: dziewczynka, czołg, meczet. wlascwie wszystkiego po trochu...

Mam nadzieje ze nie zrezygnujesz, bo zapowiada sie smakowicie

 

pozdrawiam i powodzenia życze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Tym razem postanowiłem też robić scenę według jakiegoś logicznego porządku. Dlatego najpierw zrobiłem sobie w maxie koncept rozmieszczenia wszystkich podstawowych obiektów, które stopniowo będę wymieniał coraz bardziej szczegółowymi. A wygląda to tak jak na załączniku.

Teraz trzeba zacząć szukać referek czołgu i meczetu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności