Skocz do zawartości

Piękna i bestia: "Rzeźnik i kobieta"


Roli

Rekomendowane odpowiedzi

Yo ;]

 

Rzadko tu bywam, boc w sumie krotko sie bawie w 3d - nom ale pomyslalem ze i tak w koncu trzeba sie bedzie nauczyc modelowania postaci wiec mysle ze bitwa mnie zmobilizuje i jej celem dla mnie jest wlasnie nauka modelowania ludzi.

 

Ok do sedna scenka w mojej nikczemnej wybrozni ma wygladac tak:

 

na glownym planie widac topor/tasaka/inne duze narzedzie do ciecia ;) Pobrudzone krwia i jakas rdza itp, trzymana przez wielka, niemalze barbarzynska lape rzeznika. Jednaka wsrod brudu i rdzy znajdzie sie kawalek metalu w kotym bedzie odbijala sie sylwetka pieknej - aczkolwiek umorusanej, w porwanych ciuchach - kobiety.[jeszcze nie wiem czy glowa jej bedzie pochylona tak ze wlosy zakryja twarz, czy bedzie widac na niej przerazenie wynikajace z aktualnej sytuacji ;)]

 

Inny wariant zaklada widok jakby zza plecow olbrzymiego, muskularnego, spoconego,przerazajacego swira-rzeznika a przed nim bezbronna przywiazana kobiete ;)

 

Klimat taki jakis horrorowy , jakis loch,piwnica, cień wilgoc, lancuchy ;]

 

[dobra niech sie taraz dzieje :P pewnie topor bedzie dla mnie wyzwaniem :D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Okej no to moja pierwsza w zyciu glowa, wszyscy wiedza z jakiego tutka :P

Ale plan mam taki - zrobic glowe, dac do korekty Wam tj co jest zle na co mam uwage zwrocic, no i potem biore sie za glowy do sceny uwzgledniajac Wasze wskazowki :P - tak wiec licze na Wasza pomoc :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się temat zupełnie nie podoba, typowy raczej dla animowanych seriali na różnych dziecięcych kanałach... jest sobie miła dobra pani, zły niedobry pan z krzywą twarzą i ostrą bronią, który miłej pani nie lubi... brr aż ciarki przechodzą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tzn calosc nie bedzie - tzn jesli bedzie calosc/ jak mi sie uda :P - w toonkowej atmosferze robie tylko zeby wiedziec na co zwracac uwage :) jak juz bede robi real twarz - postac

 

A co do atmosferki hmmm... no co kto lubi, nie mowie ze nawet skończe ta bitwe jak zrobie chociaz jedna cala postac to bedzie dla mnie ogromny sukces - aczkolwiek zastanawiam sie czy nie zmienic troche koncepcji na jakiegos sadystycznego cichego doktorka ze strzykawka- co jak serum prawdy, tudziez nie wiem co bo nie wiadomo co w glowie swira siedzi :P nom mysle tez o klimacie takim mniej wiecej jak z max payne lub sin city taki mroczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności